Týmy Fit Art Moulin Rouge a Music postoupily do červnového finále Bohemia Aerobic Tour

15. květen 2013, 16:01
(aktualizováno: 15. květen 2013, 16:03)

Praha/Kutná Hora - Děvčata z Fit Art se o víkendu 4. - 5. května 2013 účastnila dalších ze série závodů "Mistry s mistry", tentokrát v Praze.

V sobotu v kategorii sportovní aerobic jednotlivci 11 - 12 let Nikolka Petránková obsadila 5. místo ze 37závodnic a ve dvojici s Terezkou Müllerovou obsadila 6. místo.

V nedělním závodu nám velkou radost udělal tým Moulin Rouge, který získal bronzové medaile v nejstarší kategorii sportovních týmů.

Ve středu 8. května 2013 proběhla soutěž v Kutné Hoře.  V dopolední části - cvičení podle lektora - v kategorii do 6 let získala Káťa Šmejcká stříbrnou medaili, Pavlínka Knopfová a Anetka Kudláčková obsadila 6. místo.

V odpolední části Basic sportovní aerobic sóla vyhrála Nikolka Petránková zlatou medaili, Nicole Němečková stříbrnou a dvojice Terezka Müllerová a Nikolka Petránková také stříbrnou medaili.

Oba týmy Fit Art Moulin Rouge a Music postoupily do finále Bohemia Aerobic Tour, které proběhne 16. června 2013 v Hradci Králové. O postupu do finále "Mistry s mistry" se rozhodne po posledních dvou bodovaných závodech v Liberci a v Plzni.