Čáslav - AC Čáslav připravil na neděli 24. dubna první ročník "Přespolního běhu pro přípravky". Na start se postavili závodníci hned několika věkových kategorií. Fotogalerii ze závodu najdete na www.czerf.rajce.net:
1.ročník Jarního přespolního běhu pro přípravky - Čáslav 24.4.2016 | ||||||||||
Kluci 08 cca 300m | Děvčata 08 - cca 300m | |||||||||
1. | Kofroň Vojtěch | 8 | Sokol Kolín | 1:40 | 1. | Nechvílová Pavla | 8 | AC Pardubice | 1:37 | |
2. | Hůla Josef | 8 | Sokol Kolín | 1:44 | 2. | Hlaváčková Michaela | 8 | SKP Nymburk | 1:40 | |
3. | Malina Petr | 8 | AC Čáslav | 1:44 | 3. | Pajerová Anna | 8 | SKP Olympia K.Hora | 1:45 | |
4. | Král Jakub | 8 | AC Čáslav | 1:45 | 4. | Linková Denisa | 8 | SKP Olympia K.Hora | 1:47 | |
5. | Havelka Adam | 8 | AC Čáslav | 1:45 | 5. | Veverková Klára | 8 | SKP Olympia K.Hora | 1:49 | |
6. | Linhart Adam | 9 | SKP Nymburk | 1:46 | 6. | Herelová Sára | 8 | Sokol Kolín | 1:50 | |
7. | Procházka Pavel | 8 | AC Čáslav | 1:47 | 7. | Trešlová Johanka | 9 | SKP Olympia K.Hora | 1:52 | |
8. | Špatenka Vojtěch | 8 | AC Čáslav | 1:47 | 8. | Navrátilová Denisa | 8 | AC Čáslav | 1:53 | |
9. | Ženíšek Jakub | 8 | Sokol Kolín | 1:48 | 9. | Kounická Ema | 9 | SKP Olympia K.Hora | 1:54 | |
10. | Coubal Jakub | 9 | Sokol Kolín | 1:49 | 10. | Procházková Ema | 8 | SKP Olympia K.Hora | 1:56 | |
11. | Přibyl Daniel | 8 | AC Čáslav | 1:56 | 11. | Melechová Gabriela | 8 | SKP Olympia K.Hora | 2:00 | |
12. | Zlatuška Štěpán | 8 | AC Čáslav | 2:01 | 12. | Pagačová Ella | 8 | Sokol Kolín | 2:05 | |
13. | Kinclová Denisa | 9 | AC Čáslav | 2:11 | ||||||
Kluci 07-cca 830m | 14. | Poprová Eva | 8 | SKP Nymburk | 2:12 | |||||
1. | Apltauer Václav | 7 | AC Čáslav | 3:16 | 15. | Nývltová Karin | 9 | AC Čáslav | 2:12 | |
2. | Šubrt Ota | 7 | SKP Nymburk | 3:38 | ||||||
3. | Jeník Marek | 7 | SKP Nymburk | 3:40 | Děvčata 07 - cca 300m | |||||
4. | Kohout Štěpán | 7 | AC Čáslav | 3:41 | 1. | Benešová Aneta | 7 | Sokol Kolín | 1:27 | |
5. | Zralý Martin | 7 | AC Čáslav | 4:09 | 2. | Vaňková Kristýna | 7 | AC Čáslav | 1:28 | |
6. | Krause Jonáš | 7 | Sokol Kolín | 4:11 | 3. | Linhartová Nela | 7 | SKP Nymburk | 1:29 | |
7. | Horáček Jakub | 7 | SKP Olympia K.Hora | 4:17 | 4. | Tomaňová Tereza | 7 | AC Čáslav | 1:35 | |
5. | Suková Nikola | 7 | Sp.Vlašim | 1:37 | ||||||
Kluci 06 - cca 1050m | 6. | Volfová Amélie | 7 | SKP Olympia K.Hora | 1:48 | |||||
1. | Popr Miroslav | 6 | SKP Nymburk | 4:34 | 6. | Málková Lucie | 7 | SKP Olympia K.Hora | 1:48 | |
2. | Výborný David | 6 | Sokol Kolín | 4:40 | 8. | Mikéci Barbora | 7 | Sp.Vlašim | 1:51 | |
3. | Marák Dan | 6 | SKP Nymburk | 4:56 | 9. | Cibulková Sára | 7 | SKP Olympia K.Hora | 1:54 | |
4. | Křída Stanislav | 6 | SKP Olympia K.Hora | 5:02 | 10. | Kovandová Lucie | 7 | SKP Olympia K.Hora | 1:58 | |
5. | Starý Šimon | 6 | SKP Nymburk | 5:03 | ||||||
6. | Beneš Vojtěch | 6 | SKP Olympia K.Hora | 5:11 | Děvčata 06 - cca 830m | |||||
7. | Švach Jan | 6 | Sokol Kolín | 5:18 | 1. | Vytlačilová Eliška | 6 | SKP Olympia K.Hora | 3:21 | |
8. | Malina Miroslav | 6 | AC Čáslav | 5:23 | 2. | Kopecká Adéla | 6 | AC Čáslav | 3:33 | |
3. | Pokorná Klára | 6 | Sokol Kolín | 3:37 | ||||||
Kluci 05 cca 1050m | 4. | Nováková Dominka | 6 | SKP Olympia K.Hora | 3:51 | |||||
1. | Hrubý Petr | 5 | AC Čáslav | 4:18 | 5. | Vedralová Monika | 6 | SKP Olympia K.Hora | 3:53 | |
2. | Kroužel Tomáš | 5 | SKP Nymburk | 4:26 | 6. | Kozlová Marie | 6 | AC Čáslav | 3:54 | |
3. | Hamsa Vojtěch | 5 | AC Čáslav | 4:31 | 7. | Kolmanová Lenka | 6 | SKP Olympia K.Hora | 4:05 | |
4. | Hůla Jan | 5 | Sokol Kolín | 4:34 | 8. | Kopelentová Adéla | 6 | Sokol Kolín | 4:10 | |
5. | Boháč Vojtěch | 5 | AC Čáslav | 4:37 | 9. | Gygalová Julie | 6 | SKP Olympia K.Hora | 4:11 | |
6. | Pektor Patrik | 5 | SKP Olympia K.Hora | 4:38 | 10. | Pazderová Micheala | 6 | SKP Olympia K.Hora | 4:14 | |
7. | Synek Jiří | 5 | Sokol Kolín | 4:46 | 11. | Dalešická Zita | 6 | AC Čáslav | 4:20 | |
8. | Havelka Adam | 5 | AC Čáslav | 4:55 | 12. | Mertlová Anna | 6 | SKP Olympia K.Hora | 4:21 | |
9. | Malina František | 5 | AC Čáslav | 4:56 | 13. | Miláčková Veronika | 6 | AC Čáslav | 4:22 | |
10. | Chroustovský Jakub | 5 | SKP Olympia K.Hora | 5:39 | 14. | Pilná Amálie | 6 | SKP Olympia K.Hora | 4:23 | |
11. | Král Kryštof | 5 | AC Čáslav | 5:55 | Sahulková Adéla | 6 | Sokol Kolín | DNS | ||
12. | Ptáčník Matěj | 5 | SKP Olympia K.Hora | 5:56 | ||||||
Děvčata 05 cca 830m | ||||||||||
1. | Kovačičová Barbora | 5 | AC Čáslav | 3:19 | ||||||
2. | Stehnová Tereza | 5 | AC Čáslav | 3:26 | ||||||
3. | Hlaváčková Simona | 5 | SKP Nymburk | 3:41 |
Kutná Hora - Kůzle slaví 15 let a v rámci svých oslav vás zve na…
Bannerová prezentace představuje skvělý způsob, jak efektivně a …
Kutná Hora - Na kutnohorské Plovárně připravují na letošní letní…
Malešov - SK Malešov připravil na středu 8. května 24. roč…
Kutná Hora – Autoskla Kudrna – car jsou kutnohorskou firmou s dl…
Čáslav - AC Čáslav připravil na neděli 24. dubna první ročník "Přespolního běhu pro přípravky". Na start se postavili závodníci hned několika věkových kategorií. Fotogalerii ze závodu najdete na www.czerf.rajce.net:
1.ročník Jarního přespolního běhu pro přípravky - Čáslav 24.4.2016 | ||||||||||
Kluci 08 cca 300m | Děvčata 08 - cca 300m | |||||||||
1. | Kofroň Vojtěch | 8 | Sokol Kolín | 1:40 | 1. | Nechvílová Pavla | 8 | AC Pardubice | 1:37 | |
2. | Hůla Josef | 8 | Sokol Kolín | 1:44 | 2. | Hlaváčková Michaela | 8 | SKP Nymburk | 1:40 | |
3. | Malina Petr | 8 | AC Čáslav | 1:44 | 3. | Pajerová Anna | 8 | SKP Olympia K.Hora | 1:45 | |
4. | Král Jakub | 8 | AC Čáslav | 1:45 | 4. | Linková Denisa | 8 | SKP Olympia K.Hora | 1:47 | |
5. | Havelka Adam | 8 | AC Čáslav | 1:45 | 5. | Veverková Klára | 8 | SKP Olympia K.Hora | 1:49 | |
6. | Linhart Adam | 9 | SKP Nymburk | 1:46 | 6. | Herelová Sára | 8 | Sokol Kolín | 1:50 | |
7. | Procházka Pavel | 8 | AC Čáslav | 1:47 | 7. | Trešlová Johanka | 9 | SKP Olympia K.Hora | 1:52 | |
8. | Špatenka Vojtěch | 8 | AC Čáslav | 1:47 | 8. | Navrátilová Denisa | 8 | AC Čáslav | 1:53 | |
9. | Ženíšek Jakub | 8 | Sokol Kolín | 1:48 | 9. | Kounická Ema | 9 | SKP Olympia K.Hora | 1:54 | |
10. | Coubal Jakub | 9 | Sokol Kolín | 1:49 | 10. | Procházková Ema | 8 | SKP Olympia K.Hora | 1:56 | |
11. | Přibyl Daniel | 8 | AC Čáslav | 1:56 | 11. | Melechová Gabriela | 8 | SKP Olympia K.Hora | 2:00 | |
12. | Zlatuška Štěpán | 8 | AC Čáslav | 2:01 | 12. | Pagačová Ella | 8 | Sokol Kolín | 2:05 | |
13. | Kinclová Denisa | 9 | AC Čáslav | 2:11 | ||||||
Kluci 07-cca 830m | 14. | Poprová Eva | 8 | SKP Nymburk | 2:12 | |||||
1. | Apltauer Václav | 7 | AC Čáslav | 3:16 | 15. | Nývltová Karin | 9 | AC Čáslav | 2:12 | |
2. | Šubrt Ota | 7 | SKP Nymburk | 3:38 | ||||||
3. | Jeník Marek | 7 | SKP Nymburk | 3:40 | Děvčata 07 - cca 300m | |||||
4. | Kohout Štěpán | 7 | AC Čáslav | 3:41 | 1. | Benešová Aneta | 7 | Sokol Kolín | 1:27 | |
5. | Zralý Martin | 7 | AC Čáslav | 4:09 | 2. | Vaňková Kristýna | 7 | AC Čáslav | 1:28 | |
6. | Krause Jonáš | 7 | Sokol Kolín | 4:11 | 3. | Linhartová Nela | 7 | SKP Nymburk | 1:29 | |
7. | Horáček Jakub | 7 | SKP Olympia K.Hora | 4:17 | 4. | Tomaňová Tereza | 7 | AC Čáslav | 1:35 | |
5. | Suková Nikola | 7 | Sp.Vlašim | 1:37 | ||||||
Kluci 06 - cca 1050m | 6. | Volfová Amélie | 7 | SKP Olympia K.Hora | 1:48 | |||||
1. | Popr Miroslav | 6 | SKP Nymburk | 4:34 | 6. | Málková Lucie | 7 | SKP Olympia K.Hora | 1:48 | |
2. | Výborný David | 6 | Sokol Kolín | 4:40 | 8. | Mikéci Barbora | 7 | Sp.Vlašim | 1:51 | |
3. | Marák Dan | 6 | SKP Nymburk | 4:56 | 9. | Cibulková Sára | 7 | SKP Olympia K.Hora | 1:54 | |
4. | Křída Stanislav | 6 | SKP Olympia K.Hora | 5:02 | 10. | Kovandová Lucie | 7 | SKP Olympia K.Hora | 1:58 | |
5. | Starý Šimon | 6 | SKP Nymburk | 5:03 | ||||||
6. | Beneš Vojtěch | 6 | SKP Olympia K.Hora | 5:11 | Děvčata 06 - cca 830m | |||||
7. | Švach Jan | 6 | Sokol Kolín | 5:18 | 1. | Vytlačilová Eliška | 6 | SKP Olympia K.Hora | 3:21 | |
8. | Malina Miroslav | 6 | AC Čáslav | 5:23 | 2. | Kopecká Adéla | 6 | AC Čáslav | 3:33 | |
3. | Pokorná Klára | 6 | Sokol Kolín | 3:37 | ||||||
Kluci 05 cca 1050m | 4. | Nováková Dominka | 6 | SKP Olympia K.Hora | 3:51 | |||||
1. | Hrubý Petr | 5 | AC Čáslav | 4:18 | 5. | Vedralová Monika | 6 | SKP Olympia K.Hora | 3:53 | |
2. | Kroužel Tomáš | 5 | SKP Nymburk | 4:26 | 6. | Kozlová Marie | 6 | AC Čáslav | 3:54 | |
3. | Hamsa Vojtěch | 5 | AC Čáslav | 4:31 | 7. | Kolmanová Lenka | 6 | SKP Olympia K.Hora | 4:05 | |
4. | Hůla Jan | 5 | Sokol Kolín | 4:34 | 8. | Kopelentová Adéla | 6 | Sokol Kolín | 4:10 | |
5. | Boháč Vojtěch | 5 | AC Čáslav | 4:37 | 9. | Gygalová Julie | 6 | SKP Olympia K.Hora | 4:11 | |
6. | Pektor Patrik | 5 | SKP Olympia K.Hora | 4:38 | 10. | Pazderová Micheala | 6 | SKP Olympia K.Hora | 4:14 | |
7. | Synek Jiří | 5 | Sokol Kolín | 4:46 | 11. | Dalešická Zita | 6 | AC Čáslav | 4:20 | |
8. | Havelka Adam | 5 | AC Čáslav | 4:55 | 12. | Mertlová Anna | 6 | SKP Olympia K.Hora | 4:21 | |
9. | Malina František | 5 | AC Čáslav | 4:56 | 13. | Miláčková Veronika | 6 | AC Čáslav | 4:22 | |
10. | Chroustovský Jakub | 5 | SKP Olympia K.Hora | 5:39 | 14. | Pilná Amálie | 6 | SKP Olympia K.Hora | 4:23 | |
11. | Král Kryštof | 5 | AC Čáslav | 5:55 | Sahulková Adéla | 6 | Sokol Kolín | DNS | ||
12. | Ptáčník Matěj | 5 | SKP Olympia K.Hora | 5:56 | ||||||
Děvčata 05 cca 830m | ||||||||||
1. | Kovačičová Barbora | 5 | AC Čáslav | 3:19 | ||||||
2. | Stehnová Tereza | 5 | AC Čáslav | 3:26 | ||||||
3. | Hlaváčková Simona | 5 | SKP Nymburk | 3:41 |