Zdislavice - V sobotu 6. června odstartoval ve Zdislavicích desátý ročník "Běhu pro radost". Na trať se vydali závodníci různých věkových kategoriích, mezi nimi i běžci TJ Jiskra Zruč nad Sázavou:
X. ročník - BĚHU PRO RADOST
Zdislavice - 6. červen 2015
Předškolní chlapci II. - 2008 - 20089 - 250 m - 7 záv. |
|||
1. |
Svoboda Matěj |
Jiskra Zruč n. S. |
53,5 |
2. |
Růžička David |
Zdislavice |
56,3 |
3. |
Klika Vít |
Rataje |
57,5 |
4. |
Krucký Tomáš |
Spartak Vlašim |
58,9 |
5. |
Balek Vojtěch |
Malovidy |
1:04,6 |
6. |
Balek Matěj |
Malovidy |
1:10,2 |
7. |
Klíma Šimon |
Spartak Vlašim |
1:17,2 |
Nejmladší žákyně I. - 2006 – 2007 - 250 m - 4 záv. |
|||
1. |
Sátrová Tereza |
Spartak Vlašim |
53,5 |
2. |
Lapáčková Tereza |
Jiskra Zruč n. S. |
56,5 |
3. |
Sedláčková Anna |
Spartak Vlašim |
1:00,7 |
4. |
Naňáková Natálie |
Prokop Klub |
1:10,6 |
Mladší žáci - 2002 - 2003 - 750 m - 7 záv. |
|||
1. |
Fialka Jan |
Sokol Čechtice |
2:37,2 |
2. |
Novák Šimon |
Spartak Vlašim |
2:39,3 |
3. |
Dubjak Ondřej |
Jiskra Zruč n. S. |
2:40,7 |
4. |
Korecký Jakub |
Jiskra Zruč n. S. |
2:46,2 |
5. |
Drahozal Michal |
SVČ Ledeč n. S. |
2:48,4 |
6. |
Hejný Josef |
Zdislavice |
3:06,4 |
7. |
Adamec Jiří |
Spartak Vlašim |
3:14,3 |
Kutná Hora - Kůzle slaví 15 let a v rámci svých oslav vás zve na…
Bannerová prezentace představuje skvělý způsob, jak efektivně a …
Kutná Hora - Na kutnohorské Plovárně připravují na letošní letní…
Malešov - SK Malešov připravil na středu 8. května 24. roč…
Kutná Hora – Autoskla Kudrna – car jsou kutnohorskou firmou s dl…
Zdislavice - V sobotu 6. června odstartoval ve Zdislavicích desátý ročník "Běhu pro radost". Na trať se vydali závodníci různých věkových kategoriích, mezi nimi i běžci TJ Jiskra Zruč nad Sázavou:
X. ročník - BĚHU PRO RADOST
Zdislavice - 6. červen 2015
Předškolní chlapci II. - 2008 - 20089 - 250 m - 7 záv. |
|||
1. |
Svoboda Matěj |
Jiskra Zruč n. S. |
53,5 |
2. |
Růžička David |
Zdislavice |
56,3 |
3. |
Klika Vít |
Rataje |
57,5 |
4. |
Krucký Tomáš |
Spartak Vlašim |
58,9 |
5. |
Balek Vojtěch |
Malovidy |
1:04,6 |
6. |
Balek Matěj |
Malovidy |
1:10,2 |
7. |
Klíma Šimon |
Spartak Vlašim |
1:17,2 |
Nejmladší žákyně I. - 2006 – 2007 - 250 m - 4 záv. |
|||
1. |
Sátrová Tereza |
Spartak Vlašim |
53,5 |
2. |
Lapáčková Tereza |
Jiskra Zruč n. S. |
56,5 |
3. |
Sedláčková Anna |
Spartak Vlašim |
1:00,7 |
4. |
Naňáková Natálie |
Prokop Klub |
1:10,6 |
Mladší žáci - 2002 - 2003 - 750 m - 7 záv. |
|||
1. |
Fialka Jan |
Sokol Čechtice |
2:37,2 |
2. |
Novák Šimon |
Spartak Vlašim |
2:39,3 |
3. |
Dubjak Ondřej |
Jiskra Zruč n. S. |
2:40,7 |
4. |
Korecký Jakub |
Jiskra Zruč n. S. |
2:46,2 |
5. |
Drahozal Michal |
SVČ Ledeč n. S. |
2:48,4 |
6. |
Hejný Josef |
Zdislavice |
3:06,4 |
7. |
Adamec Jiří |
Spartak Vlašim |
3:14,3 |