Vlčata z Talent Bike Cycling teamu byla o víkendu vidět!

27. červenec 2023, 07:15

Kutná Hora - Bratři Horákové z Talent Bike Cycling teamu bodovali na KPŽ Kraličák MTB Race Cardion: Junior Trophy Jonáš 1. místo, Jakub 2.místo, Junior Trophy maratón Jakub 1. místo!

Další skvělá sobotní zprava! Maruška Seifertová a Adéla Malínská - Talent Bike Cycling team - každá ve své kategorii obsadila čtvrtou resp. pátou pozici na závodě Libereckého poháru v Mimoni. Gratulace za skvělou reprezentaci vlčí srsti - vlčata jedou!

Neděle 23. července 2023 - Skvělé zprávy máme z dějiště Mistrovství ČR MTB v Bedřichově: Šimon "rakeťák" Dobrý si při své premiéře v mistrovském závodě dojel pro skvělou sedmou pozici, Maruška Seifertová přes technický problém dojela dvanáctá a Adéla Malinská projela cílem na 32. místě. Gratulace a poděkování za skvělou reprezentaci vlčat Talent Bike Cycling team!