Výkony čáslavských nadějí v mistrovství republiky dávají naději pro příští sezonu

24. červen 2012, 18:08
(aktualizováno: 24. červen 2012, 18:09)

Strahov - Do víkendového Mistrovství České republiky mládeže vyslal AC Čáslav čtyři závodníky:

Nejlépe si vedla juniorka Jana Gladková, která v běhu na 800m obsadila celkově 11. místo v čase 2:33,97. 18. místo vybojovala Kristýna Semerádová v běhu na 100m časem 13,75. 20. místo získal Michal Bureš v běhu dorostenců na 400m časem 55,77. Jelikož se u všech jedná o závodníky, kteří budou moci běhat ve svým kategoriích i příští rok, jsou jejich výsledky nadějné. To se týká i dorostence Jiřího Lietavce, který byl bohužel v běhu na 800m diskvalifikován. Ale i to patří k atletice.