Žákyně ZŠ Sadová Jana Slavíková uspěla na halovém mistrovství ČR v atletice

17. březen 2011, 21:53
(aktualizováno: 17. březen 2011, 21:57)

Čáslav/Jablonec nad Nisou – K účasti na březnovém halovém mistrovství České republiky v Jablonci nad Nisou byly vybrány tři žákyně ze základní školy Sadová v Čáslavi.

Největšího úspěchu dosáhla Jana Slavíková, která startovala v běhu na 300 metrů a získala stříbrnou medaili. Rychlejší o pět setin vteřiny byla závodnice z Nové Včelnice.

Další žákyně školy Katarína Miklianová startovala ve vrhu koulí a vytvořila si nový osobní rekord a celkově se umístila na desátém místě.

Poslední žákyní byla Anna Matějková v běhu na 1500 metrů, taktéž v novém osobním rekordu. Celkově se umístila na 13. místě.

Jana Slavíková a Katarína Miklianová zároveň vytvořily nové oddílové rekordy atletického oddílu AC Čáslav. Všechny tři závodnice za tento oddíl startují a připravují se pod vedením Jarmily Kratochvílové.