vv auto
Reklama

Čáslavská "Zemědělka" oslavila devadesátileté jubileum jak se patří!

25. září 2010, 12:52
(aktualizováno: 25. září 2010, 13:29)

Čáslav – Desítky bývalých absolventů a přátel čáslavské Zemědělské školy zavítaly u příležitosti devadesáti let od založení školy do areálu místní "Zemědělky".

„Dnes je tomu na den přesně devadesát let od doby, co byla zahájena výuka na naší škole,“ poznamenal ve svém úvodním slavnostním proslovu v sobotu 25. září ředitel školy Josef Zadina a doplnil: Tehdy se začalo vyučovat  s jedenatřiceti žáky zapsanými do prvního ročníku v budově čáslavské radnice.

Vedení čáslavské školy připravilo pro návštěvníky opravdu bohatý program. Během celého dne atmosféru zpřijemnila hudební skupina Music – Team – Petrus, k vidění byly nejrůznější expozice, došlo například i na ukázku výcviků psů a koní. Programový scénář tak skvěle zapadl do pohodové atmosféry setkání bývalých žáků školy.

Střední zemědělská škola v Čáslavi je v současné době příspěvkovou organizací zřízenou Středočeským krajem na dobu neurčitou. Vykonává činnost střední školy s kapacitou 400 žáků a působí zde 20 učitelů.

Galerie
Předchozí Následující
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Čáslavská "Zemědělka" oslavila devadesátileté jubileum jak se patří!

Čáslavská "Zemědělka" oslavila devadesátileté jubileum jak se patří!

25. září 2010
(aktualizováno: 25. září 2010, 13:29)

Čáslav – Desítky bývalých absolventů a přátel čáslavské Zemědělské školy zavítaly u příležitosti devadesáti let od založení školy do areálu místní "Zemědělky".

„Dnes je tomu na den přesně devadesát let od doby, co byla zahájena výuka na naší škole,“ poznamenal ve svém úvodním slavnostním proslovu v sobotu 25. září ředitel školy Josef Zadina a doplnil: Tehdy se začalo vyučovat  s jedenatřiceti žáky zapsanými do prvního ročníku v budově čáslavské radnice.

Vedení čáslavské školy připravilo pro návštěvníky opravdu bohatý program. Během celého dne atmosféru zpřijemnila hudební skupina Music – Team – Petrus, k vidění byly nejrůznější expozice, došlo například i na ukázku výcviků psů a koní. Programový scénář tak skvěle zapadl do pohodové atmosféry setkání bývalých žáků školy.

Střední zemědělská škola v Čáslavi je v současné době příspěvkovou organizací zřízenou Středočeským krajem na dobu neurčitou. Vykonává činnost střední školy s kapacitou 400 žáků a působí zde 20 učitelů.

Prohlédnout galerii