vv auto
Reklama

Moderní učebnou informatiky se může nově pochlubit „ZŠ Náměstí“ v Čáslavi

2. prosinec 2011, 10:24
(aktualizováno: 2. prosinec 2011, 10:26)

Čáslav – Nově zrekonstruovanou učebnou informatiky s jedenadvaceti počítači se v současné době může pochlubit Základní škola na Náměstí Jana Žižky z Trocnova. Škola potřebné finance získala díky podpoře z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Částí peněz také přispěla čáslavská radnice.

Naše škola se zapojila do tohoto projektu a čerpá z něj téměř 1,4 milionu korun. Tyto prostředky jdou na vybavení školy počítačovou technikou, výukovými programy, interaktivními učebnicemi a učebními pomůckami, interaktivními tabulemi, dataprojektory,“ uvedl ředitel školy Pavel Horký.

Vyučující podle Horkého musí v rámci projektu plnit předem stanovené výstupy: „To pro naši školu znamená vytvoření 1296 kusů inovativních učebních materiálů (každý pedagog 2 x 36 kusů) a účast na vzdělávacích akcích,“ nastínil ředitel školy.

Čáslavská škola se zapojila do testování společnosti SCIO – eskalátor. V současné době si žáci postupně ověřují své čtenářské dovednost na počítačích.

Galerie
Předchozí Následující
Komentáře
Re: - vložil anonymous - 2. prosinec 2011, 12:30

ta učebna mi nepřijde moc moderní když chudáci děti musí sedět na staých dřevěných židlích :-(

AVE_CZ
Reklama
Moderní učebnou informatiky se může nově pochlubit „ZŠ Náměstí“ v Čáslavi

Moderní učebnou informatiky se může nově pochlubit „ZŠ Náměstí“ v Čáslavi

2. prosinec 2011
(aktualizováno: 2. prosinec 2011, 10:26)

Čáslav – Nově zrekonstruovanou učebnou informatiky s jedenadvaceti počítači se v současné době může pochlubit Základní škola na Náměstí Jana Žižky z Trocnova. Škola potřebné finance získala díky podpoře z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Částí peněz také přispěla čáslavská radnice.

Naše škola se zapojila do tohoto projektu a čerpá z něj téměř 1,4 milionu korun. Tyto prostředky jdou na vybavení školy počítačovou technikou, výukovými programy, interaktivními učebnicemi a učebními pomůckami, interaktivními tabulemi, dataprojektory,“ uvedl ředitel školy Pavel Horký.

Vyučující podle Horkého musí v rámci projektu plnit předem stanovené výstupy: „To pro naši školu znamená vytvoření 1296 kusů inovativních učebních materiálů (každý pedagog 2 x 36 kusů) a účast na vzdělávacích akcích,“ nastínil ředitel školy.

Čáslavská škola se zapojila do testování společnosti SCIO – eskalátor. V současné době si žáci postupně ověřují své čtenářské dovednost na počítačích.

Prohlédnout galerii