TIP: Letní intenzivní doučování a kurzy v ČÁSLAVSKÉ SOVĚ

12. únor 2019, 17:30

Čáslav -  Letní kurzy zvažujete? U nás mysl zahřejete!!! 11 let s vámi tráví  náš tým soví - usměvavý. V DOUČOVACÍM CENTRU SOVA Čáslav se nyní plně věnujeme přípravě k přijímacím zkouškám na SŠ a také maturantům se krátí čas přípravy k jejich finální zkoušce. Vždyť už je únor!!!

A to mimo jiné znamená, že naši lektoři už mají připravené rozvrhy na letní intenzivní kurzy, které pro vás chystáme již 11. rokem. Prázdniny jsou ideální dobou, kdy lze dohnat mezery v učení. Můžete svým dětem dopřát týden či dva a umožnit jim, aby se zdokonalily ve čtení, gramatice českého jazyka, v angličtině či němčině

Dochází se na 4 vyučovací hodiny denně (dopolední blok 8:30 - 11:45, odpolední blok 13:00 - 16:15 nebo podvečerní blok 16:30 - 19:45). 

Oblíbený je týdenní kurz "Jak efektivně studovat?". Nově nabízíme kurz "Čtenářská a funkční gramotnost" - ideální pro žáky 9. ročníků, budoucí středoškoláky i maturanty. 

Studentům se věnujeme maximálně ve dvojicích, takže domluva termínu je dle vašich požadavků. Rezervace probíhají již nyní. Dopřejte svým dětem smysluplně využitou část prázdnin

Mgr. Martina Vrbická, tel.: 775 035 286 www.doucovanicaslav.cz

léto 2019.jpg

Čtenářská gramotnost-oříznutý.jpg

trhací.jpg

15.jpg

Komerční sdělení, PR
AVE_CZ
Reklama
TIP: Letní intenzivní doučování a kurzy v ČÁSLAVSKÉ SOVĚ

TIP: Letní intenzivní doučování a kurzy v ČÁSLAVSKÉ SOVĚ

12. únor 2019

Čáslav -  Letní kurzy zvažujete? U nás mysl zahřejete!!! 11 let s vámi tráví  náš tým soví - usměvavý. V DOUČOVACÍM CENTRU SOVA Čáslav se nyní plně věnujeme přípravě k přijímacím zkouškám na SŠ a také maturantům se krátí čas přípravy k jejich finální zkoušce. Vždyť už je únor!!!

A to mimo jiné znamená, že naši lektoři už mají připravené rozvrhy na letní intenzivní kurzy, které pro vás chystáme již 11. rokem. Prázdniny jsou ideální dobou, kdy lze dohnat mezery v učení. Můžete svým dětem dopřát týden či dva a umožnit jim, aby se zdokonalily ve čtení, gramatice českého jazyka, v angličtině či němčině

Dochází se na 4 vyučovací hodiny denně (dopolední blok 8:30 - 11:45, odpolední blok 13:00 - 16:15 nebo podvečerní blok 16:30 - 19:45). 

Oblíbený je týdenní kurz "Jak efektivně studovat?". Nově nabízíme kurz "Čtenářská a funkční gramotnost" - ideální pro žáky 9. ročníků, budoucí středoškoláky i maturanty. 

Studentům se věnujeme maximálně ve dvojicích, takže domluva termínu je dle vašich požadavků. Rezervace probíhají již nyní. Dopřejte svým dětem smysluplně využitou část prázdnin

Mgr. Martina Vrbická, tel.: 775 035 286 www.doucovanicaslav.cz

léto 2019.jpg

Čtenářská gramotnost-oříznutý.jpg

trhací.jpg

15.jpg

Komerční sdělení, PR