Městská knihovna Kutná Hora hledá posilu do pracovního týmu!

25. duben 2019, 06:23

Kutná Hora - Kutnohorská knihovna je stabilní organizací s dlouhodobou tradicí, mezi jejíž povinnosti patří také péče o více než 170 obecních knihoven v regionu. A právě teď potřebujeme doplnit náš tým metodiků. Proto vyhlašujeme výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

samostatný knihovník - metodik

Hledáme aktivního, všestranného kolegu do oddělení regionálních služeb knihovnám, který se bude spolu s dalšími kolegy starat o obecní knihovny našeho regionu.

Metodik je knihovník, který zprostředkovává obecním knihovnám poradenskou, konzultační, plánovací a rozborovou činnost, tvoří výměnné knihovní fondy, rozváží je do obecních knihoven, organizuje vzdělávání knihovníků, semináře, porady, komunikuje se zástupci obcí i knihoven.

Práce metodika vyžaduje samostatnost, komunikativnost i organizační schopnosti a nabízí smysluplnou, naplňující, nejednotvárnou, časově flexibilní práci s prostorem pro seberealizaci v dobrém pracovním týmu kutnohorské knihovny.

Pokud Vás nabídka zaujala, na www.knihovna-kh.cz najdete podrobné informace o výběrovém řízení, přihlášky přijímáme do 15. května 2019.

A my se těšíme na nového kolegu, kterého bychom rádi přivítali od 1. června 2019.
Kontaktní osoba : Mgr. Gabriela Jarkulišová, tel. 737 243 826, email sefova@knihovna-kh.cz

tz
AVE_CZ
Reklama
vv auto
Reklama
Městská knihovna Kutná Hora hledá posilu do pracovního týmu!

Městská knihovna Kutná Hora hledá posilu do pracovního týmu!

25. duben 2019

Kutná Hora - Kutnohorská knihovna je stabilní organizací s dlouhodobou tradicí, mezi jejíž povinnosti patří také péče o více než 170 obecních knihoven v regionu. A právě teď potřebujeme doplnit náš tým metodiků. Proto vyhlašujeme výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

samostatný knihovník - metodik

Hledáme aktivního, všestranného kolegu do oddělení regionálních služeb knihovnám, který se bude spolu s dalšími kolegy starat o obecní knihovny našeho regionu.

Metodik je knihovník, který zprostředkovává obecním knihovnám poradenskou, konzultační, plánovací a rozborovou činnost, tvoří výměnné knihovní fondy, rozváží je do obecních knihoven, organizuje vzdělávání knihovníků, semináře, porady, komunikuje se zástupci obcí i knihoven.

Práce metodika vyžaduje samostatnost, komunikativnost i organizační schopnosti a nabízí smysluplnou, naplňující, nejednotvárnou, časově flexibilní práci s prostorem pro seberealizaci v dobrém pracovním týmu kutnohorské knihovny.

Pokud Vás nabídka zaujala, na www.knihovna-kh.cz najdete podrobné informace o výběrovém řízení, přihlášky přijímáme do 15. května 2019.

A my se těšíme na nového kolegu, kterého bychom rádi přivítali od 1. června 2019.
Kontaktní osoba : Mgr. Gabriela Jarkulišová, tel. 737 243 826, email sefova@knihovna-kh.cz

tz