Villa Romantica
Reklama

TIP: Nová třída od Foxconnu probouzí ve studentech nejen básnickou múzu

9. srpen 2017, 12:29

Kutná Hora - V rámci sponzoringové soutěže na téma „Vylepši si svou třídu“ měli studenti  kutnohorských škol možnost zaslat jakýkoliv návrh pro vylepšení své třídy. Přišla řada projektů, nejlépe se tématu zhostila základní škola T.G. Masaryka. Výsledkem je krásná třída vytvořena přesně podle představ žáků.

Ke konci školního roku  se sešlo obecenstvo několika tříd, aby se zúčastnilo slavnostního okamžiku - přestřihnutí pásky a otevření nové třídy 7B Úvodního slova se odvážně ujala Adéla Vítková, která zcela originálně pomocí básničky, shrnula celý průběh realizace.  

Jednou třídní sdělila vábně,

proto děkujeme Foxconnu provedením této básně! 

Naše třída teď vypadá krásně,

měli jsme prý dobré nápady. 

Třicet tisíc jsme vyhráli,

a nápady se nakonec vyplatily. 

Tři měsíce jsme netrpělivě čekali.

Byli jsme učitelce pro radost. 

Nápadů jsme měli dost, 

paní z Foxconnu nám za to třicet tisíc slíbila! 

Tato zpráva se nám velmi líbila, 

a fotky do Foxconnu nafotíme. 

Že chvíli hodinu přerušíme, 

že třídu můžem si vylepšit řádně.    

Autorky básně: Adéla Vítková a Melisa Ruszová.    

Hned po prvním vkročení do třídy je patrné, že třídu si navrhovali sami žáci. Působí velmi originálně a svěže. Na její renovaci se podíleli nejen sami studenti a učitelé, ale pomoci přišli i rodiče. Při slavnostním otevřením byly lavice ozdobeny vynikajícími domácími zákusky a studenti si s hrdostí prohlíželi to, na čem několik týdnu pracovali. Z celého projektu dýchal týmový duch. Adéla ještě krátce shrnula, co vše se ve třídě změnilo: ”Vymalovali jsme, nalepili na zeď obrázky a napsali na ni nápis, koupili nové nástěnky, květináče, konzole, závěsy, květiny a počítač. Jsme šťastní, že máme tak krásnou třídu.” 

Ve Foxconnu máme velkou radost, že se žáci s takovou chutí a zapálení pustili do tohoto projektu  a žasneme nad jeho realizací. Snad se podaří další řada podobných projektů. Rozhodně máme v plánu v těchto aktivitách pokračovat. Chceme podporovat nejen student v plnění si vlastních nápadů a snů.

Napadá vás již nyní, co byste rádi vylepšili nebo jaký projekt byste chtěli realizovat? Rádi uvítáme vaše nápady na adrese sponzoring@foxconn.cz  

PR
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama