ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora ocenili Certifikátem kvality za zahraniční projekt

20. říjen 2017, 12:46

Kutná Hora - Kutnohorská Základní škola T.G. Masaryka získala certifikát kvality za eTwinningový projekt – Spring in my country. Quality Label je udělován pouze kvalitním a inovativním projektům, které splňují přísná kritéria a slouží jako příklady ostatním učitelům v ČR, kteří na zahraničních projektech také pracují. "Jsme pyšní, že jsme obstáli a získali tento druh ocenění, jelikož získat ho, se podaří pouze několika školám v ČR včetně gymnázií," shodli se pedagogové. Certifikát převzala Mgr. Kateřina Opočenská v Olomouci na Národní konferenci eTwinning.

Na projektu pracovaly děti z loňské 5.B. Našimi partnery byly děti z estonského výběrového gymnázia v Kohtla – Järve. Při práci jsme komunikovali v angličtině, ale také v estonštině a češtině. Děti po celou dobu využívaly nejnovější technologie umožňující práci na dálku a vzájemnou interakci. Mezinárodní spolupráce se na naší škole stává tradicí. V novém školním roce se nám podařilo založit projekty se školami ve Franci, Polsku, Itálii a Turecku.

Mgr. Kateřina Opočenská
GASK
Reklama
vv auto
Reklama
ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora ocenili Certifikátem kvality za zahraniční projekt

ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora ocenili Certifikátem kvality za zahraniční projekt

20. říjen 2017

Kutná Hora - Kutnohorská Základní škola T.G. Masaryka získala certifikát kvality za eTwinningový projekt – Spring in my country. Quality Label je udělován pouze kvalitním a inovativním projektům, které splňují přísná kritéria a slouží jako příklady ostatním učitelům v ČR, kteří na zahraničních projektech také pracují. "Jsme pyšní, že jsme obstáli a získali tento druh ocenění, jelikož získat ho, se podaří pouze několika školám v ČR včetně gymnázií," shodli se pedagogové. Certifikát převzala Mgr. Kateřina Opočenská v Olomouci na Národní konferenci eTwinning.

Na projektu pracovaly děti z loňské 5.B. Našimi partnery byly děti z estonského výběrového gymnázia v Kohtla – Järve. Při práci jsme komunikovali v angličtině, ale také v estonštině a češtině. Děti po celou dobu využívaly nejnovější technologie umožňující práci na dálku a vzájemnou interakci. Mezinárodní spolupráce se na naší škole stává tradicí. V novém školním roce se nám podařilo založit projekty se školami ve Franci, Polsku, Itálii a Turecku.

Mgr. Kateřina Opočenská
Prohlédnout galerii