vv auto
Reklama

Dětský den v Hlízově osvěží vanilková zmrzlina i sněhulák OLAF

13. červen 2019, 08:18

Hlízov - V Hlízově oslaví v sobotu 15. června blížící se prázdniny. Stylově. Letní teploty sice mají atakovat tropické hodnoty, odpoledne na dětském hřišti u pohostinství doprovodí oblíbený sněhulák OLAF. A k tomu se bude točit vanilková zmrzlina. Pro každého zdarma, jako dárek ke Dni dětí.

„Chceme vytvořit dětský den, ze kterého si děti odnesou zážitky a budou na ně vzpomínat. Spojili jsme proto síly. Hasiče, maminky a tatínky ve vesnici, obecní úřad, místní pohostinství a kulturní komisi, přizvali firmy v naší obci. Děti se tak mohou těšit na dobrodružnou trasu, skákací hrad a další zábavu,” přibližoval zábavné odpoledne v Hlízově Jakub Skyva, člen Kulturní a školské komise v Hlízově.

Akce se v Hlízově bude konat za každého počasí. V případě toho parného budou připraveny velké slunečníky a vodní prvky.

DD_hlizov2019.jpg

tz
AVE_CZ
Reklama
Dětský den v Hlízově osvěží vanilková zmrzlina i sněhulák OLAF

Dětský den v Hlízově osvěží vanilková zmrzlina i sněhulák OLAF

13. červen 2019

Hlízov - V Hlízově oslaví v sobotu 15. června blížící se prázdniny. Stylově. Letní teploty sice mají atakovat tropické hodnoty, odpoledne na dětském hřišti u pohostinství doprovodí oblíbený sněhulák OLAF. A k tomu se bude točit vanilková zmrzlina. Pro každého zdarma, jako dárek ke Dni dětí.

„Chceme vytvořit dětský den, ze kterého si děti odnesou zážitky a budou na ně vzpomínat. Spojili jsme proto síly. Hasiče, maminky a tatínky ve vesnici, obecní úřad, místní pohostinství a kulturní komisi, přizvali firmy v naší obci. Děti se tak mohou těšit na dobrodružnou trasu, skákací hrad a další zábavu,” přibližoval zábavné odpoledne v Hlízově Jakub Skyva, člen Kulturní a školské komise v Hlízově.

Akce se v Hlízově bude konat za každého počasí. V případě toho parného budou připraveny velké slunečníky a vodní prvky.

DD_hlizov2019.jpg

tz