Do žehušické základní školy se zapsalo čtyřiadvacet předškoláků

6. duben 2019, 11:04

Žehušice - Stejně jako na spoustě škol v republice proběhl v pátek 5. dubna 2019 i na ZŠ J. V. Sticha- Punta v Žehušicích zápis dětí do 1. třídy. K zápisu dorazilo celkem 24 předškoláků nejen ze Žehušic, ale i z okolních obcí.

Zápis proběhl, jak jinak, než s úsměvem. Vždyť právě naše škola má ve svém mottu název "Škola s úsměvem". I když slzičky také někde nechyběly, ale během chvíle byly pryč. Dětí se mimo jiné ujali žáci 8. třídy naší školy, kteří děti skvěle provázeli jako sovičky. Však budoucí prvňáčkové budou právě ony "moudré sovičky". Už teď se na ně 2. září 2019 moc těšíme.

Kolektiv učitelů ZŠ

Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
vv auto
Reklama
Do žehušické základní školy se zapsalo čtyřiadvacet předškoláků

Do žehušické základní školy se zapsalo čtyřiadvacet předškoláků

6. duben 2019

Žehušice - Stejně jako na spoustě škol v republice proběhl v pátek 5. dubna 2019 i na ZŠ J. V. Sticha- Punta v Žehušicích zápis dětí do 1. třídy. K zápisu dorazilo celkem 24 předškoláků nejen ze Žehušic, ale i z okolních obcí.

Zápis proběhl, jak jinak, než s úsměvem. Vždyť právě naše škola má ve svém mottu název "Škola s úsměvem". I když slzičky také někde nechyběly, ale během chvíle byly pryč. Dětí se mimo jiné ujali žáci 8. třídy naší školy, kteří děti skvěle provázeli jako sovičky. Však budoucí prvňáčkové budou právě ony "moudré sovičky". Už teď se na ně 2. září 2019 moc těšíme.

Kolektiv učitelů ZŠ

Prohlédnout galerii