Ve třetím turnaji ligy Mariášové Unie zvítězil Slobodan Risteski

2. listopad 2016, 08:18

Kralice - Třetí turnaj mariášové ligy se odehrál v Kralicích v hostinci U Michalů. Sešlo se 36 hráčů a zvítězil Slobodan Risteski, Makedonec žijící v Praze. Na 2. místě skončil Josef Čech z Hradce Králové a pohár za 3. místo si odvezl do Libodřic Václav Dittrich.

V soutěži družstev se nejvíce opět dařilo borcům ze Zruče nad Sázavou, na druhém místě skončili Votroci z Hradce Králové a třetí byli Čáslavští draci.

V pořadí čtvrtý turnaj se bude konat v sobotu 12. listopadu v Dobrovítově (u Zbýšova). Prezentace hráčů je naplánována od 8.20 - 9 hodin. Hrát se bude povinně 100 a všichni hráči jsou srdečně zváni.