Kutná Hora - Galerie Středočeského kraje (GASK) společně se Středočeským krajem vyhlásily výtvarnou soutěž pro žáky základních škol víceletých gymnázií "Sametová".
Úkolem výtvarníků bylo zeptat se pamětníků na události z listopadu 1989 a pokusit se je zachytit. Komise nakonec vybírala vítěze několika kategorií zhruba ze dvou stovek prací z 29 základních škol.
II. stupeň ZŠ - jednotlivci:
1. Marie Svobodová (4. ZŠ Kolín III.)
2. Anna Šimánková (ZŠ J. A. Komenského, Lysá n. L.)
3. Adam Svoboda (Církevní gymnázium K. Hora)
II. stupeň ZŠ - kolektivní práce:
1. 6. - 9. třída (ZŠ Školní, Příbram)
2. Kateřina Kašparová a Vanda Dušková (Církevní gymnázium K. Hora)
3. Sametová plakát (ZŠ Školní, Příbram)
Základní umělecké školy - jednotlivci do 15 let:
1. Eliška Hlavatá (ZUŠ Mšeno)
2. Klára Jahodová (ZUŠ Mělník)
3. Veronika Matějková (ZUŠ Kutná Hora)
Základní umělecké školy - kolektivní práce:
1. "Poslední zvonění" - ZUŠ Mšeno
Základní umělecké školy - jednotlivci nad 15 let:
1. Tomáš Prokop (ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk)
Kategorie video:
Julie Bucifal a Lucie Jursíková (ZUŠ Kutná Hora)
Zvláštní cena za humornou reflexi doby:
Josef Švejda (ZŠ J. A. Komenského, Lysá n. L.)
Filip Radosta a Natálie Králová (ZUŠ Votice)
Malešov - Turnaj kategorie U12 v Malešově, který se rok co …
Kutná Hora - Územní odbor Kutná Hora Hasičského záchranného sbor…
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Čáslav - Tak jako přicházejí zákazníci do prodejny s požadavkem …
Kutná Hora/Praha - ZUŠlechťujeme uměním – pod tímto heslem opět …
Kutná Hora - Galerie Středočeského kraje (GASK) společně se Středočeským krajem vyhlásily výtvarnou soutěž pro žáky základních škol víceletých gymnázií "Sametová".
Úkolem výtvarníků bylo zeptat se pamětníků na události z listopadu 1989 a pokusit se je zachytit. Komise nakonec vybírala vítěze několika kategorií zhruba ze dvou stovek prací z 29 základních škol.
II. stupeň ZŠ - jednotlivci:
1. Marie Svobodová (4. ZŠ Kolín III.)
2. Anna Šimánková (ZŠ J. A. Komenského, Lysá n. L.)
3. Adam Svoboda (Církevní gymnázium K. Hora)
II. stupeň ZŠ - kolektivní práce:
1. 6. - 9. třída (ZŠ Školní, Příbram)
2. Kateřina Kašparová a Vanda Dušková (Církevní gymnázium K. Hora)
3. Sametová plakát (ZŠ Školní, Příbram)
Základní umělecké školy - jednotlivci do 15 let:
1. Eliška Hlavatá (ZUŠ Mšeno)
2. Klára Jahodová (ZUŠ Mělník)
3. Veronika Matějková (ZUŠ Kutná Hora)
Základní umělecké školy - kolektivní práce:
1. "Poslední zvonění" - ZUŠ Mšeno
Základní umělecké školy - jednotlivci nad 15 let:
1. Tomáš Prokop (ZUŠ B. M. Černohorského, Nymburk)
Kategorie video:
Julie Bucifal a Lucie Jursíková (ZUŠ Kutná Hora)
Zvláštní cena za humornou reflexi doby:
Josef Švejda (ZŠ J. A. Komenského, Lysá n. L.)
Filip Radosta a Natálie Králová (ZUŠ Votice)