Domaro
Reklama

Plesy

Foto: Masopustní sobotu v Hostovlicích zakončila tradiční maškarní zábava!

24. únor 2024, 22:31 - Hostovlice - Poslední únorovou sobotu bylo v Hostovlicích veselo: Odpoledne prošel obcí staročeský masopustní průvod a náročný den vyvrcholil večer na maškarní zábavě. Nechyběla bohatá tombola s hlavní cenou televizí, k…

Foto: Maturitní ples Zemědělky plynule přešel do pořádné párty!

23. únor 2024, 22:36 - Čáslav - Poslední školní den před jarními prázdninami si zvolili studenti třídy 4.V Střední zemědělské školy Čáslav pro svůj maturitní ples. Pro třídu budoucích veterinářek s jedním spolužákem byly v sále Hotelu Grand v…

Foto: Fotbalisté pro sobotní večer odhodili kopačky a zatančili si v Grandu!

19. únor 2024, 07:45 - Čáslav - Sobotním plesem FK Čáslav v sále Hotelu Grand provázel komik Karel Hynek, zahrála skupiny Lady&Gentlemen, nechyběla ani populární tombola, aukce dresů, vyhlášení top fotbalistů klubu, trenéra roku, fotokout…

Foto: V sále pohostinství Frmol v pátek tančili sportovci z TJ Star Tupadly!

17. únor 2024, 08:33 - Tupadly - V sále pohostinství Frmol se v pátek uskutečnil "Sportovní ples TJ STAR Tupadly". K tanci a poslechu zahrála skupina 4G Kutná Hora.

Foto: Slavnostní večer v Hotelu Grand patřil maturantům Pedagogického lycea!

16. únor 2024, 23:36 - Čáslav – Letošní program maturitních plesů Gymnázia a SOŠPg se uzavřel v pátek, kdy si v sále Hotelu Grand došli pro šerpy studenty Pedagogického lycea.

Foto: V kulturním domě ve Výčapech se uskutečnil III. Hasičský ples!

11. únor 2024, 02:07 - Výčapy - Sbor dobrovolných hasičů Dolní Bučice připravil na sobotu III. Hasičský ples. V kulturním domě ve Výčapech k tanci a poslechu zahrála skupina Faustband a nechybělaani bohatá tombola!

Foto: Sportovci z Paběnic připravili na druhou únorovou sobotu svůj ples!

11. únor 2024, 01:55 - Paběnice - TJ Sokol Paběnice připravila tradiční Sportovní ples, který se v tamní sokolovně uskutečnil druhou únorovou sobotu. Zahrála skupina Laura, samozřejmostí bylo i taneční překvapení, vyhlášení nejlepších fotbali…

Foto: Maturitní šerpy si v sobotu převzali studenti Zemědělské školy Čáslav

11. únor 2024, 01:41 - Čáslav - Maturanti dvou tříd Zemědělské školy v Čáslavi si užili svůj sobotní maturitní ples, který se uskutečnil v tanečním sále Hotelu Grand.

Foto: Taneční parket kulturního domu ve Vrdech patřil hlavně sportovcům!

10. únor 2024, 01:03 - Vrdy - Tělovýchovná jednota Slavoj Vrdy připravila na pátek "Sportovní ples". V místním kulturním domě nechybělo půlnoční překvapení, losování vstupenek o hodnotné ceny a hudba skupiny Technics.

Foto: Ve Vlkanči v pátek tančili na „Maškarním bále“

10. únor 2024, 00:54 - Vlkaneč – Sbor dobrovolných hasičů připravil na pátek „Maškarní bál“, na kterém zahrála skupina Za notou. Nechyběla ani bohatá tombola.  

Foto: Maturitní ples v Grandu si v pátek užili hlavně gymnazisté!

10. únor 2024, 00:44 - Čáslav – Třetí z letošních maturitních plesů Gymnázia a SOŠPg Čáslav v pátek patřil studentů z gymnaziální třídy IV. A. V sále hotelu Grand svůj ples pojali jako „Útěk z vězení“.

Foto: Taneční sál pohostinství Frmol v Tupadlech v sobotu patřil hasičům!

4. únor 2024, 01:30 - Tupadly - Dalším z plesů letošní sezony v pohostinství Frmol byl sobotní "Hasičský okrskový ples". K tanci a poslechu zahrála skupina Starý klády.

Foto: Hasiči to pořádně roztočili na pátečním plese v Močovicích!

2. únor 2024, 23:51 - Močovice - SDH Močovice připravil na pátek 2. února v sokolovně tradiční Hasičský ples. K tanci a poslechu zahrála skupina Laura Slávka Ryšánka, chybět nemohla ani bohatá tombola.

Foto: Svůj ples si o pololetních prázdninách užily budoucí učitelky!

2. únor 2024, 23:43 - \- V sále hotelu Grand se v pátek uskutečnil maturitní ples studentek Střední odborné školy pedagogické - obodu Předškolní a mimoškolní pedagogika. Pro šerpy si na plese inspirované reality show "Survior" došlo třicet m…

Foto: „OA4 a S4 má talent“, ukázalo se na pátečním maturitním plese v Grandu

26. leden 2024, 23:21 - Čáslav – Svůj večer na maturitním plese si v sále hotelu Grand v Čáslavi užili studenti tříd OA4 a S4 VOŠ, SPŠ a OA Čáslav. V rámci předtančení „OA4 a S4 má talent“ předstoupili před přísnou porotu, která…

AVE_CZ
Reklama
Domaro
Reklama