Čtvrfinálovou sérii krajského přeboru s Kolínem B musí rozhodnout až třetí zápas

11. březen 2012, 19:54
(aktualizováno: 11. březen 2012, 20:35)

Kutná Hora - Basketbalisté Sokola Kutná Hora o víkendu sehráli dvě utkání čtvrtfinálové série krajského přeboru. Začali v sobotu v hale BC Kolín B, v neděli se hrála odveta v Kutné Hoře.

Kolín B - Kutná Hora 81:77 pp (12:22, 27:38, 47:50, 71:71)

Jasné poločasové vedení v Kolíně Kutnohorští bohužel neudrželi. "Pak jsme se položili, nedařilo se nám v útoku, v obraně už vůbec. Kolín byl na koni a v prodloužení už to bylo vabank," popsal sobotní bitvu Michal Vavák.
Body Kolína: Němčok 26, Vokál 14... Body Kutné Hory: Říhovský 27, Kocourek 16, Málek 12, Vavák 7, Beneš 6, Aufrecht 5, Prušinovský 4.  Fauly: 23:29, TH: 43/29 - 22/13. Trojky 2/2 (Beneš, Vavák). Rozhodčí: Macela, Černý.

Kutná Hora - Kolín B 76:67 (16:13, 31:30, 60:45)

Kutnohorští v neděli sehráli výbornou odvetu. "Hlavně kolektivní výkon, konečně skórovalo i více hráčů," pojmenoval základní stavební kameny vítězství Michal Vavák a dodal: "Dobře jsme eliminovali brejky a nájezdy pod koš."
Body Kutné Hory: Říhovský 26, Málek 13, Beneš 10, Kocourek, Prušinovský 9, Vavák 9. Body Kolína: Dvořák 16, Růžička 15, Němčok 10... Fauly: 19:22. TH: 14/8 - 22/19, trojky 2/2 (Prušinovský, Vavák). Rozhodčí: Rutarová, Týř.

O postupujícím do semifinále rozhodne třetí utkání v Kolíně v neděli 18. března. Začátek ve 13,30 hodin.

Kategorie U-16

Kutná Hora - BCM Nymburk B 74:88 (34:42), body Kutné Hory: Pešout 18, Kotrba 16, Novák 12, Hrubý 12, M. Křivta 10.