Ze tří víkendových zápasů vytěžili maximum bodů

21. únor 2010, 18:48

Kutná Hora - Po vítězství v pátečním předehrávaném utkání proti Sadské (více informací zde) basketbalisté Sokola Kutná Hora uspěli i v dalších dvou zápasech v Kralupech n. V. i ve Slaném.

Slaný - Kutná HOra 63:81 (34:37)

Kutnohorští oplatili soupeři porážku z podzimního kola i s úroky. Dobrým nástupem získali jedenáctibodový náskok, který v další části postupně zvyšovali. Domácí v obraně nestačili na dobře střílející kutnohorské hráče.

Body za Slaný: Lavička 21, NIč a Libercajt po 8 atd. Body K. Hory: Prušinovský 19, Vavák 17, Kocourek 16, Dastych 15, Loužil 7, Kořínek 4, Aufrecht 3. TH: 19/8 - 23/7. Osobní chyby: 16 - 16. Trojky: 5 - 12. Čtvrtiny: 12:23, 22:14, 13:27, 16:17. Rozhodčí: Vážný - Kolář.

Kralupy n. V. - Kutná Hora 54:71 (29:30)

Kutnohorští dobrým taktickým výkonem, dobrou obranou a v závěru výbornou střelbou zvítězili nad silným soupeřem překvapivě, ale zaslouženě. O vítězství rozhodli ve čtvrté čtvrtině, kterou vyhráli 8:28!

Body Kralup n. V.: Renč 13, Chlapec 10, Karhan 10 atd. Body K. Hory: Málek 17, Říhovský 15, Kocourek 14, Vavák 11, Kořínek 10, Aufrecht 4. TH: 8/6 - 13/11. Osobní chyby: 20 - 15. Trojky: 4 - 7 (Vavák 3, Málek 2, Aufrecht a Říhovský). Čtvrtiny: 10:14, 19:16, 17:13, 8:28. Rozhodčí: Mlata - Forejt.

Sestava Sokola Kutná Hora: Aufrecht, Dastych, Konečný, Málek, Loužil, Vavák, Prušinovský, Říhovský, Kocourek, Kořínek, Pokorný. Trenér Aleš Dorazil.

Příští program: Pátek 26. února 2010 v 18,30 hodin přivítají basketbalisté Sokola Kutná Hora v posledním mistrovském předehrávaném utkání družstvo AŠ Mladá Boleslav B.

4. března 2010 odjedou do Polska, kde budou obhajovat vítězství z minulého roku na turnaji v Tarnowskich Gorach.