Mladší žáci reprezentovali FBC Kutná Hora na turnaji v Čakovicích!

13. březen 2024, 05:46

Kutná Hora - O uplynuklém víkendu nehrály mistrovská utkání jen ženy FBC Kutná Hora. Do bojů na turnaji v Čakovicích zasáhli mladší žáci, jejich výkon komentuje trenér Jan Dojčiak.

V prvním zápase proti Black Angels plnili mladší žáci do puntíku pokyny trenérů a prakticky soupeře nepustili do šance a zaslouženě vyhráli. Proti Černošicím se jim tato taktika dařila dodržovat jen půlku první třetiny, kdy vedli už 3:1, pak ale polevili v pohybu, Černošice vyrovnali a ve druhé části už dominovali. Do zápasu se Šestajovicemi udělali trenéři změny, lepší pohyb však z hráčů dostali až poslední dvé minuty utkání, kdy už ke korekci skóre nedošlo. Toto zlepšení si přenesli hráči Kutné Hory do posledního zápasu, ve kterém potrápili favorita a pozdějšího vítěze 4. koše, a jako jediní toho dne s nimi uhráli alespoň remízu. Nejlepším hráčem byl suverénně Martin Trpišovský.

Opět bylo vidět zlepšení v herním pojetí celého týmu, je však stále potřeba pracovat na individuálním zdokonalování a výdrži koncentrace po celé utkání.