Muži FBC Kutná Hora se vrátili na vítěznou vlnu!

5. prosinec 2023, 21:42

Kutná Hora - Áčko FBC Kutná Hora o víkendu předvedlo, že se po prohraných zápasech umí zvednout a bojovat. Při sobotní divizním zápase Proti TJ Centropen Dačice vyhráli 4:6.

V sobotním utkání v Dolní Cerekvi to bylo jak horské dráze. Dokonce to po první třetině vypadalo nepříznivě pro kutnohorský výběr. Kutnohorští otevřeli skóre v 6. minutě. Následně bylo vyrovnáno a o pár minut déle dokonce Kutná Hora prohrávala. Po první siréně se šlo do šaten za stavu 3:2.

Druhá část přinesla částečné uklidnění v podobě vyrovnávacího gólu, jehož autorem byl Michal Trník. Tím začala nádherná vzpoura, která se přenesla až do poslední - třetí - třetiny. Ve 45. minutě se Trefil Marek Trník. V 54. minutě se znovu prosadila dvojice M. + M. Trníkovi, když se správně zamířil Michal. V tu chvíli byl již stav utkání 3:5. Souboj nakonec skončil v líbivém poměru 4:6 pro tým Adama Rowe.

Komentář hostů Rowe Adam (Trenér): Usmolené, vydřené, ale důležité tři body. Pozitivně bych hodnotil druhou třetinu, kde jsme začali plnit věci, které se nám v první třetině nedařili. Děkujeme soupeři za utkání.

Komentář domácích Kubeš Radek (Trenér): Do zápasu jsme si nastavili nějaký herní plán, který jsme byli schopni dodržet jen v první třetině. Od druhé třetině jsme hráli chaoticky do obrany i do útoku. Většinu situací jsme řešili jak malé děti a ztráceli jsme tak balóny hrozně lacině. Zasloužená porážka, ze které se musíme poučit do dalších zápasů. Děkuji soupeři za utkání a přeji bezproblémovou cestu domů.