Prvním soupeřem Kutné Hory v play-up o Národní ligu bude o víkendu Litomyšl!

21. únor 2023, 07:42

Kutná Hora - Poslední kolo základní části florbalové Divize odehrál mužský A tým na domácím hřišti ve sportovní hale Klimeška:

FBC Kutná Hora x FBC Liberec B 8:7 po prodl. (2:0, 3:5, 2:2 - 1:0)
Branky KH: 5. Listík (Vávra), 6. Pešl, 25. Rejna (Petrásek), 33. Spurný (Petrásek), 40. Pešl, 43. Rejna (Martínek), 50. Hampl (Tvrdík), 63. Tvrdík (Spurný).
Vyloučení: 4:2, využití: 0:2. Střely na branku: 34:31, diváci 119.
Sestava KH: Dlouhý (Bochníček B) - Rejna, Novotný, Spurný, Tvrdík, Petrásek, Jedlička, Chalupa, Vávra, Martínek, Listík, Hampl, Zelený, Pešl, Danda, Vojtěch.

Mužský A-tým si připsal desátou výhru na domácím hřišti. V závěrečném kole základní části porazilo áčko rezervu superligového Liberce 8:7 po prodloužení.

V 1. kole play up o Národní ligu poměří áčko síly s FLORBAL LITOMYŠL. Série hraná na tři vítězná utkání odstartuje tento víkend 25. - 26. února 2023.

Ohlasy po zápase:

Vokřál Jiří (FBC Kutná Hora): Skvělý úvod zápasu, který jsme mohli mít v klidu pod kontrolou. Pak jsme ale soupeře pustili do zápasu zbytečnými vyloučeními a nedůrazem v zakončení. V prodloužení jsme pak potřebovali dva góly, abychom skutečně vyhráli. Skvělá prověrka před play-up, sezóna nám právě začíná. Díky soupeři za zápas a šťastnou cestu domů.

Svoboda Miroslav (FBC Liberec B): Klasicky super zápas s Kutnou Horou, tohle je přesně to, proč nás tyto zápasy s nimi baví. Lepší zakončení sezóny jsme si nemohli přát. Krom výhry tomu z našeho pohledu nechybělo nic. Já už teď můžu jen všem klukům poděkovat za tuhle sezonu a soupeři popřát hodně štěstí do play off. Postup by si zasloužili.