Bojovný výkon zručské Jiskry v Sázavě nestačil, všechny body brali domácí

2. listopad 2019, 17:28

Sázava - V 11. kole I. B třídy, skupina D dorazili na hřiště Kavalieru Sázava fotbalisté TJ Jiskra Zruč n. S. Zatímco domácí body ve svém prostředí příliš nerozdávají, Zručským se na podzim nedaří:

Sázava - Zruč n. S. 3:0 (2:0)

"Zruč není v komfortní situaci, zase si ale nemyslím, že by měla být dole, jak je. Zase tak špatné hráče nemá, u nás měla dobré pasáže zápasu," uvedl trenér Sázavy Pavel Chuchla. "V předu mají dobrého Jáchyma Zemana, vzadu kapitána Jouzu. Prostě se jim nedaří, špatné výsledky se kumulují a je to nepříjemné. Hráči ztrácí motivaci," poznamenal na adresu soupeře ještě Pavel Chuchla a pustil se do hodnocení zápasu: "Tomáš Cudlín nám chytil v prvním poločase dvě vyložené šance, my jsme naštěstí dali další jiné dva góly - jeden ze hry a jeden ze standardky. Terén byl náročný, klouzalo to. V prvním poločase tam hosté taky měli pár rohů a jednu pěknou střelu z dálky, ale Patrik Hrbek ji chytil chytře nohou. Kdyby na ni šel rukama, byl by to na kluzkém terénu stoprocentní gól. To by bylo na 2:1, v tento moment nás podržel. Ve druhém poločase soupeř už moc nehrál, přidali jsme třetí branku, měli další situace, ze kterých jsme mohli přidat branky. Zápas už neměl patnáct, dvacet minut potřebné napětí. Zruči přeji, aby se zlepšila, určitě by měla mít více bodů, než má. Psychika ale dělá své."

Na posázavské derby jela Jiskra natěšená. "Chtěli jsme zahrát, naše předvedené výkonu doposud byly katastrofální," upozornil trenér Jiskry Zruč n. S. Michal Váňa. "Tentokrát jsme na těžkém terénu bojovali a šlo to. S podmáčeným a bahnitým terénem se Sázava vypořádala lépe," doplnil a pokračoval: "První gól jsme dostali z přímého kopu k tyči, tam nebylo co řešit. Při druhé brance se nedohodli obránci, dostal se tam volný hráč a bylo to 2:0. V poločase jsme si řekli, že jsme šance měli, také z přímého kopu a po přestávce jsme chtěli ještě zkusit vyválčit nějaký bod. Srazil nás ale třetí gól, který přišel poměrně brzy, když na centr do vápna si křičel Cudlín, míč neměl a Dušek ho přeskočil hlavou. To nás srazilo, dnešní zápas byl na těžkém terénu ale hlavně o bojovnosti, náš dnešní výkon byl poměrně slušný, bylo vidět, že hrát chceme a o výsledek se porvat. Prohráli jsme ale, jdeme zápas od zápasu a uvidíme, co z toho bude."

Branky: 25. Keltner, 32. Kadlec, 50. Dušek. Rozhodčí: Remenec - Braunšveig, Šnýdr. ŽK: Mar. Chrpa - L. Jelínek, L. Martinák, P. Jelínek, Bareš. Diváků: 90. Sázava: P. Hrbek - Skála, Dušek, Chuchla (79. J. Zeman), Král - Danko (46. Svoboda), Martin Chrpa, Keltner, Kadlec - Bartoš, Švec (59. Marek Chrpa). Trenér Pavel Chuchla. Zruč n. S.: Cudlín - Z. Louda, Jouza, L. Jelínek, Hájek - M. Váňa (55. Pejša), Viktora, L. Martinák, Arnolt (82. Kotek) - Zeman (70. Bareš), P. Jelínek (76. Kovář). Trenér Michal Váňa.

1 Jevany 10 7 2 1 0 27:11 26
2 Jílové 11 6 2 1 2 37:16 23
3 Kondrac 11 6 2 0 3 26:16 22
4 Sázava 11 6 1 1 3 33:18 21
5 Kunice 10 6 0 2 2 36:14 20
6 Vyžlovka 11 5 2 1 3 22:17 20
7 Senohraby 10 6 0 1 3 21:15 19
8 Teplýšovice 11 4 2 1 4 37:32 17