Čáslav ponělikáté v sezoně prohrála gólem po rohovém kopu, tentokrát v Chomutově

6. červen 2015, 12:57
(aktualizováno: 6. červen 2015, 12:57)

Chomutov - V předposledním kole ČFL fotbalisté FK Čáslav cestovali až do Chomutova. Nadějný první poločas ale v body přetavit nedokázali:

Chomutov - Čáslav 2:1 (1:1)

Po opatrném začátku domácí zahrozili ve 20. min.: Česlák vysunul Bočka, jehož centr propadl na Kravara, který ale zakončil nestačil. "Bohužel jsme začali pasivně a z pasivity vyplynul gól soupeře," upozornil trenér Oldřich Abrhám. Ve 28. min. totiž po Piklově míči z pravé strany Boček otevřel skóre hlavou - 1:0. "Neuhlídali jsme dvoumetrového Bočka," poznamenal kouč. Ve 37. min. Boček nepřekonal gólmana Stehna akrobatickým pokusem přes hlavu, následně Česlák pálil hodně nepřesně. Čáslavští ovšem stačili srovnat ještě před přestávkou. "Po krásné akci po ose Mlynka - Vacek - Pospíšil," dodal k první půli kouč.

Hosté chtěli začít druhou půli aktivně. "Myslím, že začátek se nám povedl," uvedl Oldřich Abrhám. Jenže v 50. minutě přišla rána pro Čáslav z rohového kopu. "Bohužel jsme opět neuhlídali osobku z rohového kopu, jako už poněkolikáté v této sezoně," zlobil se trenér a dodal: "Pak už bylo prakticky po zápase, protože jakýkoliv náš pohyb nebo balón směrem dopředu byl zastaven. BuĎ ofsajdem nebo něčím jiným." V nastaveném čase mohli domácí své vedení ještě potvrdit, když po akci Awuky Boček neprostřelil Stehna z bezprostřední blízkosti. I tak ale tři body zůstaly v Chomutově.

Branky: 28. Boček, 50. Grubiša - 42. Pospíšil. Rozhodčí: Kalenda - Severýn, Trska. ŽK: Hyneš, Pikl, Kravar, Zaťko. Diváků: 160. Chomutov: Zaťko - Strada, Kubík, Hyneš, Grubiša - Klimeš (90. Adjei), Kravar - Procházka (72. Haspra), Pikl (90.+1 Awuku), Česlák - Boček. Čáslav: Stehno - Šejvl, Kopřiva, Váňa, Kunášek - Mlynka (65. Týfa), Řezníček, Tomášek, Pospíšil - Vacek, Maxa (75. Strnad). Trenér Oldřich Abrhám.