Čáslavské béčko přišlo o body v divokém závěru nedělního zápasu

17. duben 2016, 21:18

Čáslav - Diváci nedělního zápasu I. B třídy, skupina C viděli ve Vodrantech gólovou přestřelku, ovšem domácí rezerva v souboji s Tuchorazí přišla o body v hektickém závěru:

Čáslav B - Tuchoraz 4:5 (3:3)

Čáslavská rezerva v prvním poločase třikrát vedla, ovšem hosté dokázali vždy v průběhu několika minut srovnat po hrubých chybách domácí obrany. Navíc těsně před přestávkou Jakub Špičák neproměnil pokutový kop. "Hosté naopak z hodně přísného pokutového kopu v 53. minutě upravili na 3:4," popisoval průběh zápasu trenér čáslavského béčka Radek Toman. "Nehráli jsme dobře, zápas byl sice vyrovnaný, v naší hře bylo hodně nepřesností a hodně chyb v obraně. Soupeři jsme dali hodně prostoru a ten toho využil," hodnotil výkon svého týmu.

Konečný výsledek stanovil až samotný závěr zápasu: Nejprve dvě minuty před koncem srovnal na 4:4 Ronovský. "Rozhodčí po nějakém zranění nastavoval asi čtyři minuty a hosté po - řekl bych - sporném ofsajdu strhli vítězství na svou stranu," doplnil kouč a dodal: "Rozhodčí byli na domácí hodně přísní - odpískali tři penalty, hosté dvě dali my jednu ne."

Branky: 8. Špičák, 22., 88. Ronovský, 31. Strnad - 15. Bereš, 27. Havránek, 37. pok. kop, 53. pok. kop Doksanský, 90. Kolařík. Rozhodčí: Chrudimský - Novotný, Nepovím. ŽK: Richard, M. Výborný, M. Král - Trnka, J. Černý, Vosecký. Diváků: 40. Čáslav B: Skokan - Havránek, Richard, M. Výborný, T. Horák (67. Vrána) - R. Zoufalý, Strnad, M. Král, Lebduška - Ronovský, Špičák. Tuchoraz: Matoušek (73. Prokeš) - Trnka, Vostrovský (65. Franek), Bereš, Bílek, Kolařík, T. Černý, J. Černý, Doksanský, Havránek, Vosecký. Trenér Lukáš Trnka.

1 Polepy 17 14 0 2 1 59:19 44
2 Sokoleč 17 12 2 1 2 46:19 41
3 Boh. Poděbrady 17 12 1 2 2 41:12 40
4 Tuchoraz 17 10 2 1 4 36:26 34
5 Býchory 17 9 1 1 6 33:22 30
6 Pátek 17 8 0 3 6 27:24 27
7 Čáslav B 17 6 2 1 8 53:43 23
8 Sl. Poděbrady 17 5 3 1 8 26:25 22