Hru uhlířů poznamenaly časté změny v sestavě, jejich jedinou branku dal Vedral

13. únor 2011, 20:02
(aktualizováno: 13. únor 2011, 20:02)

Kostelec n. Č. l. - Uhlířské Janovice sehrály druhé víkendové přípravné utkání v neděli večer, kdy na umělé trávě v Kostelci nad Černými lesy narazily na soupeře z pražského přeboru - po podzimu šestý tým tabulky ČAFC Praha.

ČAFC Praha - U. Janovice 3:1 (1:0)

Uhlíři ve druhém poločase korigovali stav na 2:1, ovšem potom inkasovali potřetí. "Opět jsme dostávali góly po chybách, i když dnes už to bylo herně trochu lepší," podotkl předseda FK Uhlířské Janovice Miroslav Tvaroha. "Opět jsme ale hodně střídali, míchali se sestavou a na hře to bylo znát," dodal. V sestavě U. Janovic se objevilo nové jméno - v záloze nastoupil Sedláček. "Hrál za dorost v Kolíně, nyní to zkouší u nás," uvedl Miroslav Tvaroha.

Branka U. Janovic: Vedral. U. Janovice: Verner (46. P. Hromádka) - Blecha, M. Novotný, T. Kulhánek, Uher - Sedláček, Vedral, L. Bohatec, Zadražil - Churavý, Stoupa. Střídali Veliký, P. Kulhánek, Srba, Randlíszek, Jelínek. Trenér Josef Bohatec.