Kácov dohnal dvougólové manko, v Divišově nakonec mohl i vyhrát!

15. duben 2023, 15:12

Divišov – Vzhledem k pátečnímu vytrvalému dešti byla řada utkání pro nezpůsobilý terén odložena, jako například utkání Bílé Podolí – Vykáň nebo Vrdy – Městec Králové (obě na 3. května). Ve 20. kole I. B třídy, skupina D ale fotbalisté přece jen nastoupili k zápasu na hřčišti TJ Jawa Divišov:

Divišov – Kácov 2:2 (2:0)

„Terén byl těžký, ale tak hrozné to zase nebylo,“ hodnotil stav hrací plochy trenér Kácova Michal Veliký. Jeho tým ale brzy prohrával 1:0, po prvním poločase dokonce 2:0. „Na začátku druhého poločasu nám tam šel kluk na 3:0, ale naštěstí nedal,“ oddechl si trenér. Karta se potom otočila, Kácov stav dorovnal a těsně před koncem mohl dokonce strhnout vítězství na svou stranu! „Dvě minuty před koncem měl balón na malém vápně Peroutka, nikdo nikde, ale dal to vedle,“ popisoval moment ze závěru zápasu kouč a utkání shrnul: „Mohli jsme prohrát, ale i vyhrát, nakonec jsme s jedním bodem z Divišova asi spokojeni.“

Branky: 7. J. Vondrák, 35. Breburda – 62. V. Štorch, 84. Solnář. Rozhodčí: Jeník – Kubečka, Kurka. ŽK: Breburda, Hanuš – Martin Zeman, Solnář. Diváků: 80. Divišov: Šimáček – Blažíček, Krňanský, Šmíd, Janovský, Vávra (58. Vašírovský), M. Vondrák (88. Hanuš), Rozsypal, J. Vondrák, Lehán, Breburda (78. Kruťa). Kácov: Tlustý – Martin Zeman (75. Blažek), Vinický (65. Jan Kmoch), Solnář, Futera – Pane (46. Hošta), Vedral, Cettl, Peroutka – Michal Zeman, V. Štorch (84. Vaník). Trenér Michal Veliký.