Kolínu utekly body také v Písku

11. duben 2016, 14:34

Kolín - FC Písek - FK Kolín 2:1 (0:0)

V dopoledním utkání, které se na jihu Čech hrálo 9. dubna, nedokázali naši fotbalisté prothnout černou šňůru neúspěchů a ani tentokrát nebodovali. Dnes neudrželi nerozhodný stav 1:1 a v 82. minutě strhl výhru na domácí stranu Zušťák. Za Kolín se trefil Dominik Veselý.

Branky: 58. Němec, 82. Zušťák - 50. Veselý. Rozhodčí: Kalenda - Flimmel, Trska. ŽK: Ježdík, Sajtl - Šourek. Diváků: 340. Písek: Rondzik - Rendla, Kalášek, Řehák, Voráček, Milec (82. Held), Šlehofer, Zeman, Němec (88. Holub), Řezáč (71. Zušťák), Ježdík (65. Sajtl). Trenér Ondřej Prášil. Kolín: Vízek - Jelínek, Kouřil, Němeček, Veselý (75. Seifert), Brunclík, Štoček, Šimeček (64. Kučera), Hron (85. Vejr), Nešpor, Šourek. Trenér Tomáš Staněk.

1 Chrudim 24 16 2 2 4 53:23 54
2 Zápy 24 14 4 1 5 42:25 51
3 Vltavín 23 14 2 4 3 55:25 50
4 Domažlice 24 14 3 2 5 49:31 50
5 Žižkov 24 15 0 4 5 57:23 49
6 Jirny 24 14 2 3 5 42:34 49
7 Písek 24 13 2 2 7 38:27 45
8 Králův Dvůr 23 9 6 2 6 31:25 41