Podolské kobylky své příležitosti na rozdíl od domácích neproměnili

22. srpen 2015, 19:45

Pátek - Další sezonu v I. B třídě, skupina C fotbalisté FC Bílé Podolí zahájili na hřišti nováčka soutěže. Po bezbrankovém prvním poločase nakonec prohráli 4:0.

Pátek - B. Podolí 4:0 (0:0)

Hosté v prvním poločase očekávali nápor soupeře. "V první půli se ale nic nedělo, byla to hra mezi vápna," poznamenal trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb. "Možná jsme měli více zakončení, ale vůbec jsme netrefovali branku. Kdybychom něco trefili, možná jsme něco uhráli. Nebyli jsme ale schopní trefit bránu," uvedl.

Druhou půli začala šance Čakovského v 53. minutě. "Šel sám, vyhnul se ofsajd systému, skoro obešel i brankáře, ale netrefil prázdnou bránu. Pak měl ještě jednu příležitost z malého vápna Chmelař, takový těžký kop," litoval kouč a navázal: "To domácí přežili v 60. minutě po rozehraném kopu zůstal na malém vápně hráč sám a dorazil to do brány. Druhou branku jsme dostali z trestného kopu za vápnem, při třetím gólu si nás povodil za velkým vápnem. Když už jsme si mysleli, že skóre nebude tak hrozné, navedl si to jeden hráč na levou nohu a z pětadvaceti metrů vymetl šibenici. Vyžrali jsme si to do dna. Když už se do šancí dostaneme, musíme je proměňovat. Venku je to trestuhodné, příležitostí nebudeme mít na vybírání. Dneska jsme dojeli na to, že jsme nedali první branku my. Věřím tomu, že by se pak domácí do hry dostali těžko, bránění se nám dařilo. 4:0 je ale moc."

Branky: 61. Bulíř, 72. Sporiš, 83. Jan Fořt, 88. Kollman. Rozhodčí: Richtár - Hanák, Melnar. ŽK: Sporiš - Chmelař. Diváků: 106. Pátek: Král - Kohoutek, Adamec, Bulíř, Bartheldy, Bílý, Sporiš, Paclík (71. Hubáček), Ryšánek (87. Zelenka), Jan Fořt, Kollman. Trenér Miloš Mrázek. B. Podolí: Červinka - D. Mužátko, Šálený, L. Toman, Svoboda - Čakovský, M. Šváb, Semínko, Fejfar - T. Švadlenka (80. Štoček), Chmelař. Trenér Bohuslav Šváb.