Podolští v Městci Králové inkasovali v začátcích obou poločasů, nakonec prohráli 5:0

23. duben 2023, 19:28

Městec Králové – Fotbalisté FC Bílé Podolí zamířili k utkání 21. kola I. B třídy, skupina C na hřiště SK Městec Králové:

Městec Králové – Bílé Podolí 5:0 (2:0)

„Dneska jsme neměli nárok,“ konstatoval trenér FC Bílé Podolí Bohuslav Šváb. „Už ve 4. minutě jsme dostali polovlastní gól, tím byl dán ráz utkání,“ doplnil a dodal: „Na domácí jsme dnes neměli, byli ve všem lepším. Vypadalo to, jako když si cvičí věci na tréninku a my jim děláme kužely. Tento zápas musíme hodit za hlavu a připravit se na další, nemůžeme tomu úplně podlehnout.“

Branky: 4., 32. Jizba, 47., 55. Velenský, 71. Šorm. Rozhodčí: Mareš – Divilek, Palek. ŽK: Vondrka, Střelec, Tůma – Weinlich, Tyšer. Diváků: 110. Městec Králové: Školník – Tyl, Vondrka, Střelec, Borecký, Nýč (84. Šádek), Velenský, Jizba (75. Šoufek), Sochor, Tůma (56. Šorm), Vobořil. Trenér Jan Šmidrkal. Bílé Podolí: Dastych – Chmelař, Šálený, Cakl, Jansa – Jos. Fejfar, L. Štoček ml. (63. Müller, 70. Tronchev)), Weinlich, Tyšer, Bodlák – Jelínek (82. Dvořák). Trenér Bohuslav Šváb.