Poslední domácí zápas sezony starší dorost Sparty Kutná Hora zvládnul

6. listopad 2021, 12:47

Kutná Hora - Starší dorostenci Sparty Kutná Hora v sobotu dopoledne sehráli na umělé trávě poslední domácí mistrovský zápas krajského přeboru, ve kterém přivítali STM Mělník:

Kutná Hora - STM Mělník 4:1 (2:0)

Svou herní převahu Kutnohorští vyjádřili v prvním poločase dvěma góly. Ze začátku druhé půle ale nedokázali proměnit své vyložené příležitosti a hosté z penalty snížili na 2:1. Naštěstí ale pro Spartu Dostál také z pokutového kopu vrátil na stranu domácích dvoubrankové vedení a to si Kutná Hora už vzít nenechala.

"Potřebovali jsme vyhrát, měli jsme teď sérii nepovedených zápasů," připomněl trenér staršího dorostu Sparty Kutná Hora Jakub Stach. "Od 20. minuty už jsme byli lepší," dodal a doplnil: "Potom jsme si to zbytečně zkomplikovali penaltou, ale rychle jsme na to reagovali. Na proměňování šancí stále pracujeme."

Krajský přebor starší dorostenci Sparty Kutná Hora zakončí příští víkend v Brandýse nad Labem.

Branky: 28. Nytra, 34. Zadražil, 78. pok. kop Dostál, 80. Schovanec - 77. pok. kop Douděra. Rozhodčí: Boček - Hanák, Adámek. ŽK: Vosáhlo, Havránek - Resutik, Nesládek, Liška. Diváků: 50. Kutná Hora: Vágner - Vosáhlo, Dostál, Vokoun, Havránek, Mommers, Barenčík, Zadražil, Hlavinka, Bohatý, Nytra (62. Schovanec). Trenér Jakub Stach. Mělník: Resutik - Nesládek, Ságner (72. Jakl), Kováč, Liška, Voves, Bruner, Douděra, Vozáb, Mašanský, Šťastný. Trenér Karel Radomil.