Poslední přípravný zápas kutnohorských fotbalistek komplikoval silný vítr

24. březen 2013, 18:53
(aktualizováno: 24. březen 2013, 18:53)

Kutná Hora - Fotbalistky Sparty Kutná Hora sehrály v neděli poslední přátelský zápas před startem jarní části III. ligy. Přivítaly Tuklaty a trenér Alexandr Nagy byl nakonec i přes porážku spokojený:

Kutná Hora - Tuklaty 1:3 (0:2)

"Přípravný zápas svůj účel splnil," konstatoval trenér kutnohorských děvčat Alexandr Nagy, který v generálce neměl k dispozici kompletní tým. "Holky nám chyběly z různých důvodů - škola, práce," naznačil a zdůraznil: "Bylo nás ale jedenáct."

Výkon kutnohorských fotbalistek v posledním přípravném zápase ještě nebyl stoprocentní. "Hru také ovlivnil silný vítr, který komplikoval kontrolu míče," řekl Alexandr Nagy a dodal: "Zápas svůj účel splnil, jsem spokojený. Důležité je, že jsme týden před mistrovským utkáním mohli odehrát přípravné utkání."

Branka K. Hory: Mašínová. Kutná Hora: Ryšánová - Strnadová, Olivová, Vavřičková, Havlíčková - Capouchová, Mašínová, Čepková, Nezbedová - Beranová, Kulhánková. Trenér Alexandr Nagy.