Kutnohorsko - Šest celků z Kutnohorska se začíná připravovat na jarní část v I. B třídě, první přátelské utkání o víkendu sehrála i Sázava, která se chystá na jaro v I. A třídě:
sobota 28. ledna
11.00 Vršovice - Sázava
16.30 Velim - U. Janovice (v Kolíně)
neděle 29. ledna
13.00 Kácov - Poříčí n. S.
Sobota 4. února
Poříčí - Sázava (v Benešově)
15.00 Divišov - U. Janovice (ve Vlašimi)
16.00 Čáslav B - Zruč n/S
neděle 5. února
11.00 Kácov - Ledeč n. S.
14.00 B. Podolí - Světlá n. S.
neděle 12. února
10.00 Čáslav B - Načešice
13.00 Kácov - Divišov
15.00 Ledeč n. S. - U. Janovice (Kolín)
sobota 18. února
15.30 B. Podolí Načešice
neděle 19. února
12.00 Čáslav B - Načešice
Maršovice - Sázava
15.00 Kácov - Mladá Vožice
sobota 25. února
Polepy - U. Janovice
11.00 Kácov - Vlašim dorost
12.30 - Čáslav B - U19 Čáslav
14.00 Hlízov - Tupadly
14.30 B. Podolí - Habry
15.00 Zruč n. S. - Kácov B
neděle 26. února
11.00 Kolovraty - Sázava (v H. Měcholupech)
sobota 4. března
Sázava - Hlízov
Býchory - U. Janovice
13.00 Kácov - Pacov
14.00 Tupadly - Malešov (v KH)
15.00 Čáslav B - Zruč n. S.
neděle 5. března
14.00 Čáslav B - Bílé Podolí
sobota 11. března
13.30 Vrdy - Tupadly (Vrdy nebo Čáslav)
13.30 B. Podolí - Čáslav U19
14.00 Humpolec - U. Janovice
15.00 Kácov - Košetice
15.00 Sedlec - Zruč n. S.
neděle 12. března
13.30 Čáslav B - Světlá n/S
pátek 17. března
19.00 Kácov - Pravonín
sobota 18. března
Sadská - U. Janovice
14.00 Zruč n. S. - Tupadly
neděle 19. března
15.00 Kácov - Chotýšany
Kutná Hora - Poslední květnovou sobotu se v prostorách kolem chr…
Jídelna s velkým stolem a pohodlnými židlemi s opěradly je míste…
Čáslav – Místní organizace Českého rybářského svazu Čáslav připr…
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Kutná Hora - Kůzle slaví 15 let a v rámci svých oslav vás zve na…
Kutnohorsko - Šest celků z Kutnohorska se začíná připravovat na jarní část v I. B třídě, první přátelské utkání o víkendu sehrála i Sázava, která se chystá na jaro v I. A třídě:
sobota 28. ledna
11.00 Vršovice - Sázava
16.30 Velim - U. Janovice (v Kolíně)
neděle 29. ledna
13.00 Kácov - Poříčí n. S.
Sobota 4. února
Poříčí - Sázava (v Benešově)
15.00 Divišov - U. Janovice (ve Vlašimi)
16.00 Čáslav B - Zruč n/S
neděle 5. února
11.00 Kácov - Ledeč n. S.
14.00 B. Podolí - Světlá n. S.
neděle 12. února
10.00 Čáslav B - Načešice
13.00 Kácov - Divišov
15.00 Ledeč n. S. - U. Janovice (Kolín)
sobota 18. února
15.30 B. Podolí Načešice
neděle 19. února
12.00 Čáslav B - Načešice
Maršovice - Sázava
15.00 Kácov - Mladá Vožice
sobota 25. února
Polepy - U. Janovice
11.00 Kácov - Vlašim dorost
12.30 - Čáslav B - U19 Čáslav
14.00 Hlízov - Tupadly
14.30 B. Podolí - Habry
15.00 Zruč n. S. - Kácov B
neděle 26. února
11.00 Kolovraty - Sázava (v H. Měcholupech)
sobota 4. března
Sázava - Hlízov
Býchory - U. Janovice
13.00 Kácov - Pacov
14.00 Tupadly - Malešov (v KH)
15.00 Čáslav B - Zruč n. S.
neděle 5. března
14.00 Čáslav B - Bílé Podolí
sobota 11. března
13.30 Vrdy - Tupadly (Vrdy nebo Čáslav)
13.30 B. Podolí - Čáslav U19
14.00 Humpolec - U. Janovice
15.00 Kácov - Košetice
15.00 Sedlec - Zruč n. S.
neděle 12. března
13.30 Čáslav B - Světlá n/S
pátek 17. března
19.00 Kácov - Pravonín
sobota 18. března
Sadská - U. Janovice
14.00 Zruč n. S. - Tupadly
neděle 19. března
15.00 Kácov - Chotýšany