S Duklou Praha Čáslav dvakrát vedla a sehrála dobrý první poločas

7. červenec 2012, 14:58
(aktualizováno: 10. červenec 2012, 09:26)

Zbuzany - Fotbalisté FK Čáslav sehráli další přípravný zápas - na hřišti ve Zbuzanech byli hosty prvoligové Dukly Praha.

Dukla Praha - Čáslav 5:3 (3:3)

V prvním poločase Čáslavští dvakrát vedli - 2:0 a 3:2. "První poločas vůbec nebyl špatný," upozornil trenér Čáslavi Petr Vrabec. "Sehráli jsme tam pěkné akce, samozřejmě mě mrzí obdržené branky. Naopak mě potěšilo, že tři góly jsme dali," uvedl a pokračoval: "Hra měla celkem tempo. Věděli jsme, co chceme hrát a to také splnili."

Po změně stran už pražská Dukla zápas rozhodla. "Už to nebylo takové, svou roli sehrála možná malinko únava. Ve druhém poločase se už projevila kvalita soupeře," přiznal Petr Vrabec.

Čáslavský tým v týdnu opustilo několik hráčů, v pátek dalších šest. Na zkoušku naopak přišel dvaadvacetiletý brankář Richard Brauneis z SK Roudnice nad Labem. "V pondělí dorazí dalších šest nových fotbalistů," uvedl sportovní ředitel klubu Tomáš Haniak s tím, že už by mělo jít o hráče pro podzimní tým. "Kromě dvou Řeků na zkoušku přijdou z Plzně Adam Beránek s Michaelem Krmenčíkem, z Liberce Pavel Bína s Erikem Danielem," naplánoval Tomáš Haniak.

Branky: 28. Jíra, 30. Hell, 44. Pázler, 64., 85. Malý - 10. pok. kop Ujec, 17. Synek, 34. Hozda. Rozhodčí: Černý. Diváků: 200. Dukla I. pol.: Šebek - Radoš, Štětina, Hell, Svatonský - Marič, Ismail, Tenkl - Jíra, Chigou, Pázler. Dukla II. pol.: Kučera - Pospíšil, Štětina, Hell, Radoš - Marič (60. Malý), Ismail (60. Kalouda), Tenkl - Sklenář, Marek (69. Jíra), Engelmann. Trenér Luboš Kozel. Čáslav: Brauneis - Kunášek, Karal (60. Kočiš), Charuza, Hozda - Kučera (46. Vrabec ml.), Prášil (60. Čertík), Markovič (46. Leibl), Hloušek - Ujec (60. G. Efthemiados), Synek (46. Fikejz). Trenér Petr Vrabec.

Další zápas: H. Králové - Čáslav (středa od 17 hodin v Hořicích).