Šedesát žlutých karet v zápasech okresního přeboru rozdal rozhodčí Petr Procházka

3. červenec 2014, 00:17
(aktualizováno: 7. červenec 2014, 09:47)

Kutnohorsko - Okresní přebor 2013 - 2014 už je minulostí, zpravodajský server svoboda.info nabízí fanouškům fotbalu tradičně pár čísel:

Ve 182 zápasech okresního přeboru 2013 - 2014 padlo 731 branek, což představuje 4,02 branky na zápas při průměrném skóre 2,4:1,7. Nejčastějším výsledkem zápasů byl stav 3:0 (18x), 0:1 (11x) a 3:2, 3:1 (10x). Zápas s nejvyšším vítězstvím Tupadly - Paběnice 10:1 byl současně zápasem s nejvyšším počtem branek.

Soutěží nejúspěšněji prošel Kácov, který zvítězil o dvanáct bodů před Jisrkou Zruč n. S. Kácov se může pochlubit nejlepším útokem (88 vstřelených branek) i obranou (27 obdržených branek). Kácov na jaře prohrála pouze jednou: V 15. kole v Tupadlech 2:1. Všechna ostatní utkání vyhrál, včetně souboje o první místo na hřišti Jiskry Zruč n. S. (0:1).

Nejlepší střelec soutěže Milan Čálek (Zbraslavice) soupeřům nasázel 27 branek, i na jaře se nejvíce dařilo Milanu Čálkovi - dal 13 branek. Druhým nejlepším střelcem okresního přeboru 2013 - 2014 je Petr Havlín (Kácov) s 25 góly.

Nejlepším brankářem soutěže je s průměrem 0,83 branky na zápas Petr Verner (Kácov). Nastoupil v 12 zápasech, odchytal 1080 minut a inkasoval 10 branek. Nejvíce čistých kont vychytal Vít Černovský (Paběnice) - deset nul.

I na jaře se mezi tyčemi nejvíce dařilo Petru Vernerovi (Kácov) - nastoupil v desíti zápasech, odchytal 900 minut a osm inkasovaných branek představuje průměr 0,80 gólu na zápas.

Nejpilnějším sběračem žlutých karet byl Michal Pavlík z Kaňku - 12 ŽK, na jaře viděl žlutou kartu šestkrát Milan Čálek (Zbraslavice) a Jakub Pátek (Nové Dvory). Dvě červené karty stihl Martin Horký (Kaňk).

Maximální počet 2340 minut odehrálo pět hráčů: Milan Čálek (Zbraslavice), David Šindelář (Zbraslavice), Lukáš Kraus (Malín), Zdeněk Louda (Zruč n. S.) a Martin Černý (Nové Dvory).

Nejvíce zápasů odpískali Lubomír Ledvina (20 utkání) a Petr Procházka (15 zápasů). Po třech červených kartách vytáhli Luboš Vala (jedna pro domácí, dvě pro hosty), Valter Müller (dvě pro domácí, jedna pro hosty), Josef Rejhon (jedna pro domácí, dvě pro hosty), Petr Procházka (dvě pro domácí a jedna pro hosty).

Nejvíce žlutých karet udělil Petr Procházka - 60 ŽK (26 pro domácí a 34 pro hosty), Valter Müller - 43 ŽK (20 pro domácí a 23 pro hosty) a Radek Pařez - 42 ŽK (21 pro domácí a 21 pro hosty).

Tabulky a čísla okresního přeboru 2013 - 2014 jsou zde.

Za pomoc při sestavování statistik redakce www.svoboda.info děkuje Marii Reimannové. Statistiky jsou poznamenané dvěma kontumačními výsledky (Kácov - Sázava B a Tupadly - Sedlec):

1. AFK Kácov

Góly: Petr Havlín (25 gólů), jaro Petr Havlín (9 gólů)
Vítězné góly: Petr Havlík (6 vítězných gólů), jaro Roman Filip st. (4 vítězné góly).
Odehrané minuty: Michal Zeman (2160 minut), jaro Jan Rytina (1064 minut).
ŽK: Artur Pana (8 ŽK), jaro Artur Pana (4 ŽK).
ČK: Štěpán Štorch, Josef Kabát.
Jednička v bráně: Petr Verner (průměr 0,83), jaro Petr Verner (průměr 0,80)

2. Jiskra Zruč n. S.

Góly: Kamil Petrů (12 gólů), jaro Kamil Petrů (6 gólů).
Vítězné góly: Kamil Petrů (4 vítězné góly), jaro Kamil Petrů (2 vítězné góly).
Odehrané minuty: Zdeněk Louda (2340 minut), jaro Zdeněk Louda (1170 minut).
ŽK: Jakub Koudela (10 ŽK), jaro Koudela, L. Jelínek, M. Váňa (po 4 ŽK).
ČK: Jakub Koudela, Tomáš Louda, Ondřej Jouza, Michal Váňa, Lukáš Hájek.
Jednička v bráně: Tomáš Cudlín (průměr 1,14), jaro Tomáš Cudlín (průměr 1,67).

3. Sokol Zbraslavice

Góly: Milan Čálek (27 gólů), jaro Milan Čálek (13 gólů).
Vítězné góly: Milan Čálek (6 vítězných gólů), jaro Milan Čálek (3 vítězné góly).
Odehrané minuty: Milan Čálek a David Šindelář (2340 minut), jaro Čálek, Šindelář, Herčík, Semerád, M. Veselý (1170 minut).
ŽK: Pavel Herčík (11 ŽK), jaro Milan Čálek (6 ŽK).
ČK: Pavel Herčík, Vladimír Vavřina, Josef Semerád.
Jednička v bráně: Vladimír Vavřina (průměr 1,33), jaro Vladimír Vavřina (1,70).

4. Star Tupadly

Góly: Miloslav Chvátal (16 gólů), jaro Chvátal, Jiří Kavánek, Vojt. Vondra (po 4 gólech).
Vítězné góly: Chvátal, Vojt. Vondra, Hošek (po 3 vítězných gólech), jaro Vojtěch Vondra (3 vítězné góly).
Odehrané minuty: Vladislav Kořínek (2223 minut), jaro Vladislav Kořínek (1053 minut).
ŽK: Radek Kruml (7 ŽK), jaro Radek Kruml (5 ŽK).
ČK: Jan Drbohlav.
Jednička v bráně: Miroslav Potměšil (průměr 1,33), jaro Miroslav Potměšil (průměr 1,18).

5. SK Malešov

Góly: Josef Horyna (12 gólů), jaro Radek Špitálník (6 gólů).
Vítězné góly: Josef Horyna (4 vítězné góly), jaro R. Špitálník, J. Rejthárek, Horyna (po 2 vítězných gólech).
Odehrané minuty: Vlastimil Táborský (2250 minut), jaro Vlastimil Táborský (1080 minut).
ŽK: Dominik Nekola, Michal Poklop (po 6 ŽK), jaro Dominik Nekola, Jakub Rak (po 4 ŽK).
ČK: Michal Novotný.
Jednička v bráně: Vlastimil Táborský (průměr 1,44), jaro Vlastimil Táborský (průměr 0,92).

6. Slavoj Vrdy

Góly: Jiří Luňáček (11 gólů), jaro Jiří Luňáček (11 gólů).
Vítězné góly: Jan Luňáček (3 vítězné góly), jaro Jiří Luňáček, Jan Luňáček (po 2 vítězných gólech).
Odehrané minuty: Jan Kříž (2160 minut), jaro Jan Kříž (1170 minut).
ŽK: Radim Truksa (8 ŽK), jaro Josef Spěvák, Zdeněk Cakl (po 3 ŽK).
ČK: Zdeněk Cakl.
Jednička v bráně: Martin Doubek (průměr 2,28), jaro Martin Šindelář (průměr 1,63).

7. Sokol Paběnice

Góly: Lukáš Votava (8 gólů), jaro Lukáš Votava (5 gólů).
Vítězné góly: Martin Votava (4 vítězné góly), jaro Lukáš Votava (2 vítězné góly).
Odehrané minuty: Martin Votava (2250 minut), jaro Vít Černovský (1170 minut).
ŽK: Jan Veselý (6 ŽK), jaro Jaroslav Vlach (3 ŽK).
ČK: Bez ČK.
Jednička v bráně: Vít Černovský (průměr 1,57), jaro Vít Černovský (průměr 1,46).

8. Viktoria Sedlec

Góly: Michael Jelínek (12 gólů), jaro Michael Jelínek (4 góly).
Vítězné góly: Michael Jelínek (5 vítězných gólů), jaro Michael Jelínek (2 vítězné góly).
Odehrané minuty: Radek Vokoun (2055 minut), jaro Martin Volenec (1050 minut).
ŽK: Ladislav Pospíšil (6 ŽK), jaro Jan Hvězda, Jan Vavřina, Jan Ďoubal (po 2 ŽK).
ČK: Radek Vokoun, Jaroslav Poul.
Jednička v bráně: Radek Vokoun (průměr 1,71), jaro Radek Vokoun (průměr 2,24).

9. Sokol Malín

Góly: Ondřej Vojtíšek (8 gólů), jaro Ondřej Vojtíšek (6 gólů).
Vítězné góly: Michal Janoušek (3 vítězné góly), jaro Michal Janoušek (3 vítězné góly).
Odehrané minuty: Lukáš Kraus (2340 minut), jaro Petr Štoček, Lukáš Kraus (po 1170 minutách).
ŽK: Lukáš Kraus, Martin Novotný (po 6 ŽK), jaro Michal Janoušek, Jiří Vrba, Martin Novotný (po 3 ŽK).
ČK: Tomáš Vojtíšek, Martin Novotný, Petr Čunderlík.
Jednička v bráně: Igor Staš (průměr 1,65), jaro Igor Staš (průměr 1,86).

10. Kavalier Sázava B

Góly: Jiří Novák (7 gólů), jaro Luboš Nepraš, Jakub Švec (po 4 gólech).
Vítězné góly: Lukáš Konopiský (3 vítězné góly), jaro Nepraš, Švec, Novák, Král (po 1 vítězném gólu).
Odehrané minuty: Richard Haláček (2190 minut), jaro Richard Haláček (1035 minut).
ŽK: Martin Sedláček (5 ŽK), jaro Martin Sedláček (4 ŽK).
ČK: František Skála, Rostislav Rezek, Pavel Švehla.
Jednička v bráně: Jan Štěpánek (průměr 2,47), jaro Jan Štěpánek (průměr 2,29).

11. TJ Zbýšov

Góly: Marek Šemík (10 gólů), jaro Lukáš Čáp (5 gólů).
Vítězné góly: David Hybler (2 vítězné góly), jaro Výborný, Babák, Hybler (po 1 vítězném gólu).
Odehrané minuty: Ondřej Radil (2160 minut), jaro Martin Výborný (1153 minut).
ŽK: Vratislav Junek (9 ŽK), jaro Lukáš Čáp (5 ŽK).
ČK: Vratislav Junek, Lukáš Čáp.
Jednička v bráně: Ondřej Radil (průměr 2,71), jaro Ondřej Radil (průměr 2,67).

12. FK Uhlířské Janovice B

Góly: Martin Svoboda (14 gólů), jaro Martin Svoboda (6 gólů).
Vítězné góly: Dominik Marek (2 vítězné góly), jaro Michal Veliký a Nicol Marek (po 1 vítězném gólů).
Odehrané minuty: Ladislav Blecha (2250 minut), jaro Ladislav Blecha (1170 minut).
ŽK: Ladislav Blecha (8 ŽK), jaro Ladislav Blecha (5 ŽK).
ČK: Bez ČK.
Jednička v bráně: Jaroslav Kmoch (průměr 2,15) a Marcel Mejstřík (průměr 2,23), jaro Jaroslav Kmoch (průměr 2,56).

13. Sokol Kaňk

Góly: Tomáš Čížek (7 gólů), jaro Čížek, Klatka, Pavlík, Kubánka (po 3 gólech).
Vítězné góly: Tomáš Čížek (3 vítězné góly), jaro Tomáš Čížek (2 vítězné góly).
Odehrané minuty: Tomáš Čížek (2201 minut), jaro Michal Kubát (1170 minut).
ŽK: Michal Pavlík (12 ŽK), jaro Martin Horký (5 ŽK).
ČK: Martin Horký 2, Jan Mandík, Jakub Výborný, Jaroslav Zahajský.
Jednička v bráně: Michal Kubát (průměr 2,50), jaro Michal Kubát (průměr 2,85).

14. Sokol Nové Dvory

Góly: Tomáš Lev (7 gólů), jaro Jakub Kalfiřt (3 góly).
Vítězné góly: Tomáš Lev, Petr Novák (po 1 vítězném gólu), jaro Petr Novák (1 vítězný gól).
Odehrané minuty: Martin Černý (2340 minut), jaro Pavel Růžička a Martin Černý (po 1170 minutách).
ŽK: Jiří Zeman (7 ŽK), jaro Jakub Pátek (6 ŽK).
ČK: Jakub Pátek, Radim Vlach, Jakub Štefl.
Jednička v bráně: Martin Černý (průměr 3,81), jaro Martin Černý (průměr 3,00).