Také pro uhlíře skončil Krušovický pohár hned v prvním kole, vypadli v Zásmukách

21. červenec 2012, 20:42
(aktualizováno: 21. červenec 2012, 20:42)

Zásmuky - Fotbalisté FC Bílé Podolí v sobotu odpoledne vypadli z Krušovického poháru, když doma podlehli Radimi 3:4 gólem z 90. minuty po rohovém kopu. Nevedlo se ani FK Uhlířské Janovice, který sice na hřišti Sokola Zásmuky remizoval 1:1, ovšem po penaltách se radovali domácí.

Zásmuky - U. Janovice 1:1 (0:0)

"První poločas byl vyrovnaný bez větších šancí," popisoval průběh zápasu jeden z trenérů FK Uhlířské Janovice Radek Förster. Po přestávce se hosté ujali vedení, když akci před vedoucí brankou hostů založil Černík a Wolf svůj průnik ze strany zakončil gólem na 1:0. Domácí ale zhruba deset minut před koncem dokázali jednobrankové manko vymazat. "Na pokutové kopy jsme prohráli," řekl Radek Förster a doplnil: "Podali jsme ale dobrý výkon, zápas všichni odmakali. Na první zápas to nebylo špatné."

Branka U. Janovic: Wolf. U. Janovice: Hromádka - Strnad, Hrbek, Černík, Uher - Jelínek, Wolf, Kopecký, Vedral - Srba, Stoupa. Střídali Cypra, Veliký, P. Kulhánek. Trenéři Jiří Uher a Radek Förster.

Další zápas: U. Janovice - Sokoleč (sobota od 17 hodin).