V přípravě nestačili na Ratboř

3. srpen 2009, 19:51

Suchdol - Fotbalisté Sparty ČKD Kutná Hora B v rámci přípravy na další ročník okresního přeboru sehráli přátelské utkání sed Slavojem Ratboř. Na suchdolském hřišti po většinu střetnutí za deště.

Ratboř - K. Hora B 5:1 (1:1)

Ratboř byla hned od začátku aktivnější. Hned v 5. min. šel domácí hráč na bránu sám, ale brankář hostů stačil míč odvrátit na roh. V 8. min. hosté nahráli domácímu útočníkovi míč přímo do běhu a ten svůj brejk proměnil ve vedoucí branku 1:0. Odpovědět mohl v 11. min. Černý, ale střílel pouze do brankáře. Ve 20. min. kopal T. Šváb trestný kop a míč si málem domácí srazil do vlastní sítě. Vyrovnání přišlo ve 30. min., když Janoušek po brejku na pravé straně odcentroval do vápna kam si dobře naběhl Černý - 1:1. Ve 36. min. se snažil z dálky překonat brankáře domácích Růžička, ale míč těsně minul branku. Poslední šanci poločasu měli domácí, když se snažili přehodit gólmana Sparty, ale ten stačil míč vyrazit na roh.

Druhý poločas začali opět lépe domácí, ale brankář hostů nedovolil skórovat. Potom měli dobré šance Zeman a Černý, ale nevyužili je. V 60. min. se ale domácí dočkali, když střela po teči změnila směr a skončila v síti 2:1. Janoušek a Kratochvíl se dostali do další šance, ale opět branku nedali a tak přišel trest v 68. min., když zvýšili na 3:1. V 70. min. Kratochvíl krásně uvolnil Janouška, který šel sám na branku. Míč ale domácí brankář vyrazil. V 75. min. se po rychlém průniku prosadil domácí Suchý přesnou střelou k tyči a stejná situace se opakovala v 82. min., kdy domácí zvýšili na konečných 5:1. Hosté mohli ještě snížit, ale Brant nebo Kopecký se již neprosadili.

Branky: Suchý 3, Bohuňovský, Bříza - Černý. Rozhodčí: Pudil. Kutná Hora B: Dastych - Procházka, M. Šváb, T. Šváb, J. Růžička, Trnka, Pospíšil, Brant, Rumpli, Janoušek, Černý. Střídali Zeman, Vonšovský, Kopecký, Kratochvíl, B. Šváb. Trenér Radek Pařez.