V zápase Bílé Podolí - Načešice rozhodčí nařídili čtyři pokutové kopy!

6. únor 2016, 18:14

Čáslav - Fotbalisté FC Bílé Podolí si na první únorový víkend naplánovali hned dva přípravné zápasy. V tom prvním se v sobotu na čáslavské umělé trávě utkali s TJ Mezilesí Načešice, po podzimu devátým týmem tabulky I. A třídy Pardubického kraje.

B. Podolí - Načešice 4:2 (1:2)

"Byl to zápas čtyř penalt, tří proměněných," řekl trenér FC Bílé Podolí Bohuslav Šváb. Tu první proměnil Šálený a ve 30. minutě srovnal na 1:1. Ještě před přestávkou ale hosté vrátili vedení na svou stranu také gólem z penalty.
Po přestávce už ale skórovali jen Podolští: V 60. min. Kupka po rohovém kopu vyrovnal na 2:2, v 72. Šálený z pokutového kopu upravil na 3:2 a dvě minuty před koncem Weinlich stanovil konečné skóre na 4:2. "Po celých devadesát minut jsme vydrželi v dobrém nasazení, soupeř neměl k zápasu dobrý přístup. Jsem spokojený se hrou, zapojili se i další hráči, které jsme zatím nevyzkoušeli. Jsem spokojený," uzavřel Bohuslav Šváb.

Branky B. Podolí: 30. pok. kop, 72. pok. kop Šálený, 60. Kupka, 88. Weinlich. B. Podolí: Červinka - Jansa, Semínko, Šálený, Kupka - Hájek, Fuksa, Štoček, Šváb - Jelínek, Weinlich. Střídali J. Švadlenka, T. Švadlenka, Čakovský, Horký. Trenér Bohuslav Šváb.