Ve druhé půli Bílé Podolí inkasovalo především po chybách a rychlých protiútocích

8. únor 2014, 17:50
(aktualizováno: 8. únor 2014, 17:50)

Červené Pečky - Fotbalisté FC Bílé Podolí se v rámci zimní přípravy na jarní část I. B třídy vydali podruhé na umělou trávu do Červených Peček. Tam na ně v rámci zimního turnaje čekal domácí tým, po podzimu čtrnáctý celek I. A třídy.

Č. Pečky - B. Podolí 6:3 (2:2)

Zápas začal brzkým gólem Červených Peček - už v páté minutě. "To byla hloupá branka," zlobil se podolský trenér Bohuslav Šváb. "Vyhrabali jsme se ale z toho, první poločas byl z naší strany celkem slušný," popisoval zápas. Podolští pak vedli 2:1, aby těsně před přestávkou inkasovali vyrovnávací branku. "Ve druhém poločase jsme promíchali jednotlivé posty a prostřídali hráče, hra už nebyla tak urovnaná. Dostávali jsme hloupé góly z rychlých protiútoků, což se stávat nemůže. Z toho šťastný nejsem, jde ale o přípravu a všichni hráči se vydali," shrnul utkání.

Zdravotní stav hráčského kádru Bílého Podolí je výborný. "Všichni jsem na tom zdravotně dobře, můžeme trénovat. Teď nás čeká intenzivnější týden, takové menší soustředění v domácích podmínkách," naplánoval Bohuslav Šváb.

Branky B. Podolí: Šálený, T. Švadlenka, Semínko (pok. kop). B. Podolí: Nečas (46. Beran) - Kupka, M. Šváb, L. Toman, Svoboda - Čakovský, Brunclík, Šálený, Fejfar - T. Švadlenka, Šimon. Střídali Kachmarskyy, J. Švadlenka, Semínko. Trenér Bohuslav Šváb.