Výsledky Sparty Kutná Hora z mistrovských utkání o víkendu 28. - 29. května 2022

30. květen 2022, 09:33

Kutná Hora - Fotbalové týmy Sparty Kutná Hora o víkendu sehrály mistrovská utkání:

A tým muži

Sparta Kutná Hora : TJ Sokol Libiš 4:1 (1:1)
Branky: 35. Marek, 53., 63., 73. Veselý – 31. Mlejne
Kutná Hora: Malý – Zrůst, Franc, Wolf, Prokůpek – Marek (90. Exner), Nekvinda, Pilný, Pleva (69. Dostál) – Veselý, Lib. Křelina (87. F. Tichý)
Libiš: V. Kratochvíl – Kocourek, Dušek, Macháček, Terentiev – Mlejnek (81. Khornauli), Šmíd (58. Smetana), Mundl, Přibyl – Moravec, Menčl (77. Tylšar)

Hodnocení asistenta trenéra Michala Křivohlavého:
Začátek byl úplně skvělý. Na soupeře jsme chtěli vlétnout, aby se neopakoval zápas v Hlinsku. Měli jsme vést 4:0 a už by bylo vymalováno. Smekám ale před kluky, nenechali mě v tom. Síla v týmu je obrovská, v některých zápasech se nám stav obrátit nepodařilo. Nebudeme se radovat, jdeme dál. Čekají nás tři strašně těžké zápasy, které musíme zvládnout na 150%. Když je zvládneme, může přijít radost.

B tým muži

Sparta Kutná Hora : Kaňk 12:1 (5:1)
Branky: 8., 49., 62., 86. J. Krupička, 14. F. Nedvěd, 17., 79. Bílek, 31. Chylík, 37. Secký, 55. Lebeda, 67. Hulman, 84. Michálek - 25. Mukařovský
Kutná Hora: Kamenář - Auer, Bílek, F. Nedvěd (60. Hulman), Michálek, Lebeda (78. Černý), Chylík, Secký, Barenčík, Dostál, J. Krupička
Kaňk: Kopecký - D. Klatka (70. Kobylarz), M. Klatka, Wagner, J. Horký, Bláha (60. Němec), Pešek (34. Lagron), R. Matz, J. Výborný, Mukařovský, M. Čížek (65. Timko)

Hodnocení trenéra Stanislava Lebedy:
Jako každý domácí zápas jsme začali dobře a připravili si několik šancí. Tentokrát jsme je ale proměnili, dostali se brzo do tří brankového vedení a v podstatě zápas rozhodli. Zápas se nám povedl herně i výsledkově.

Starší dorost

TJ Tatran Sedlčany : Sparta Kutná Hora 1:2  (0:1)
Branky: 90. Rákosník - 33. Hájek, 85. Beran
Sedlčany: Jiráček - Plachý A. (88.Kulanda), Plachý F., Macháč, Vodrážka, Hadáček, Pšenička, Rákosník, Chlasták, Pudil (71. Ballon), Brunclík
Kutná Hora: Břečka - Vosáhlo, Vokoun, Havránek, Bohatý, Zadražil (76. Hanka), Mommers, Stieber (81. Beran), Hájek, Schovanec (88. Chalupa), Nytra

Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
V oslabené sestavě jsme podali organizovaný a bojovný výkon a po zásluze zvítězili. Kromě dvou branek jsme ještě dvakrát nastřelili břevno a kontaktní gól inkasovali až v poslední minutě. V zápase nastoupilo osm mladších dorostenců a musím kluky pochválit, že se s danou situací dokázali popasovat a přispět k zisku cenných tří bodů.

Mladší dorost

TJ Tatran Sedlčany : Sparta Kutná Hora 1:2  (0:2)
Branky: 72. Chlasták - 22. Schovanec, 35. Provazník
Sedlčany: Habart - Plachý A., Macháček, Hypr, Ballon, Kulanda, Jiráček, Plachý F., Chlasták, Brunclík, Pšenička, Pudil, Matoušek, Daněk
Kutná Hora: Břečka - Špírek, Havránek, Beran, Hanka, Schovanec, Benešovský, Marek, Chalupa, Provazník, Vavřík, Hlavička

Mladší dorostenci byli od začátku lepším týmem a po zásluze si vytvořili dvoubrankový náskok. Situaci si kluci zkomplikovali až v poslední desetiminutovce, kdy jsme inkasovali zbytečnou branku. Na víc se už ale Sedlčany nezmohly, a tak jsme se mohli po závěrečném hvizdu rozhodčího radovat.

Starší žáci

FK Bohemia Poděbrady : Sparta Kutná Hora 2:0 (1:0)
Branky: 6., 50. Hybler
Kutná Hora: Pospíšil - Bouma, Šťastný, Pešout, Zámostný, Roman, Musil, Smoček, Polívka, Knížek, Kotrouš, Študenc, Balvín, Švanda, Judytka, Janoušek, Bruner
Poděbrady: Vokněr - Kyrchei, Javůrek, Kubánek, Hybler, Kobliha, Chlubna, Souček, Černovský, Vančura, Pavlík, Táborský, Pokorný, Kubový, Kaura, Cuc

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Určitě nejsme tým, který nemá na krajskou soutěž. To jsme si potvrdili i v Poděbradech. Bohužel body nám to nepřineslo. První poločas byli sice domácí o něco lepší, ale měli pouze jedinou šanci, kterou proměnili. Po změně rozestavení a přeskupení sestavy pro druhou půli se naše hra výrazně zvedla a domácí jsme začali přehrávat. Vyrovnání bylo na spadnutí. Ale proměněná šance domácích, do té doby v druhé půli ojedinělá, vše rozhodla. Naše tutovka nás mohla vrátit do utkání, ale neproměnili jsme ji a Poděbrady si již utkání pohlídali. V závěru nás podržel gólman, který likvidoval šance, když soupeř chodil do otevřené obrany. Výkon nebyl špatný, body ale žádné.

Mladší žáci

FK Bohemia Poděbrady : Sparta Kutná Hora 0:3 (0:1)
Branky: 22. Klérová, 57. Ott, 60. Štícha
Kutná Hora: Křivohlavý Max - Břečka, Tvrdík, Zámostný, Bohatý, Křivohlavý Ben, Šálený, Klérová, Holan, Král, Štícha, Peroutka, Čáp, Ott
Poděbrady: Exner - Točík, Bydlák, Raul, Drobný, Martínek, Urban, Pokorný, Michl, Bydžovský, Beránek

Utkání jsme zvládli na jedničku. První poločas byl z naší strany výborný, často jsme drželi balón a náš přechod z obrany do útoku byl příkladný. Druhou půli nás soupeř zatlačil, dokonce kopal penaltu, ale celý zápas jistý gólman nás podržel a v závěru jsme už zase byli velmi silní ve hře dopředu a z několika šancí dali dva góly.