Zručské Jiskře vychytal první místo Tomáš Cudlín, stříbro vystřílel sedlecké Viktorce Dalibor Cimr

7. červenec 2015, 10:59

Kutnohorsko - Okresní přebor 2014 - 2015 už je minulostí, zpravodajský server svoboda.info nabízí fanouškům fotbalu tradičně pár čísel:

Ve 182 zápasech okresního přeboru 2014 - 2015 padlo 709 branek, což představuje 3,90 branky na zápas při průměrném skóre 2,4:1,5. Nejčastějším výsledkem zápasů byl stav 1:1 (18x), 1:0 (16x) a 2:1 (40x). Zápas s nejvyšším vítězstvím si připsala Kutná Hora B (K. Hora B - Sázava B 11:0), nejvíce branek padlo v utkání Vrdy - Malín 8:3.

Soutěží nejúspěšněji prošla Jiskra Zruč n. S., která zvítězila o tři body před Viktorií Sedlec. Zručská Jiskra se může pochlubit nejlepším útokem (65 vstřelených branek), nejlepší obranou naopak disponovala Viktoria Sedlec (25 obdržených branek). Zruč na jaře prohrála pouze jednou: Ve 24. kole v Tupadlech 1:0, pak ještě remizovala v Sedlci 1:1 (na penalty vyhrála domácí Viktorka), v ostatních utkáních zvítězila.

Podzimního vítěze soutěže - Sokol Zbraslavice - jarní část nezastihla v dobré formě. Zbraslavičtí získali pouze devět bodů, porazili pouze Zbýšov a po čtyřech remízách vyhráli dva penaltové rozstřely.

Nejlepší střelec soutěže Milan Čálek (Zbraslavice) soupeřům nasázel 23 branek, na jaře se nejvíce dařilo Daliboru Cimrovi z Viktorie Sedlec (14 vstřelených branek, který byl současně s 21 góly i druhým nejlepším střelcem celé soutěže.

Nejlepším brankářem soutěže je s průměrem 0,83 branky na zápas Tomáš Cudlín (Jiskra Zruč n.S). Nastoupil ve 24 zápasech, odchytal 2160 minut a inkasoval 20 branek. Současně vychytal i nejvíce čistých kont  - deset nul. Také na jaře se mezi tyčemi nejvíce dařilo Tomáši Cudlínovi - devět branek na 13 zápasů představuje průměr 0,69.

Nejpilnějšími sběrači žlutých karet byli Michal Poklop (Malešov) a Lukáš Koten (Kaňk) - nasbírali shodně po 13 žlutých kartách. S dvanácti žlutými je za nimi Pavel Herčík (Zbraslavice). Maximální počet 2340 minut odehrál pouze jeden hráč - Stanislav Viktora ze Zruče nad Sázavou. Ve všech 26 zápasech nastoupilo deset hráčů: Viktoria, Z. Louda, Jouza (Zruč n. S.), Cimr (Sedlec), O. Císař (Tupadly), M. Černohlávek, Pavel Herčík (Zbraslavice), L. Kraus (Malín), M. Poklop (Malešov) a Švehla (Sázava B).

Nejvíce zápasů odpískali Lubomír Ledvina (18 utkání), Petr Jelínek (16 zápasů) a Jakub Špičák (13 zápasů). Čtyři červené karty vytáhl Petr Procházka (1 pro domácí a 3 pro hosty), po třech Jaroslav Kučera (1 domácí a 2 hosté) a Pavel Houška (1 domácí a 2 hosté). Nejvíce žlutých karet udělil Petr Jelínek - 70 ŽK (37 pro domácí a 33 pro hosty), Lubomír Ledvina - 64 ŽK (35 pro domácí a 29 pro hosty) a Jakub Špičák - 64 ŽK (32 pro domácí a 32 pro hosty).

Tabulky a čísla okresního přeboru 2014 - 2015 jsou zde.

1. Jiskra Zruč n. S.

Góly: Kamil Petrů a Azem Brahimi (po 12 brankách), jaro Azem Brahimi (12 branek).
Vítězné góly: Jáchym Zeman (5 vítězných branek), jaro Azem Brahimi (4 vítězné branky).
Odehrané minuty: Stanislav Viktora (2340 minut), jaro Petrů, Jouza, Viktora, Cudlín, Hájek (po 1170 minutách).
ŽK: Patrik Janda (9 ŽK), jaro Kamil Petrů (4 ŽK)
ČK: Lukáš Jelínek 2, Kamil Petrů, Lukáš Hájek, Zdeněk Louda, Zdeněk Brabec.
Jednička v bráně: Tomáš Cudlín (průměr 0,83), jaro Tomáš Cudlín (průměr 0,69).

2. Viktoria Sedlec

Góly: Dalibor Cimr (21 branek), jaro Dalibor Cimr (14 branek).
Vítězné góly: Dalibor Cimr, Petr Mrštík (po 3 vítězných brankách), jaro Dalibor Cimr (2 vítězné branky).
Odehrané minuty: Dalibor Cimr (2263 minut), jaro Martin Volenec (1170 minut).
ŽK: Pavel Mrštík (5 ŽK), jaro Pavel Mrštík (3 ŽK).
ČK: Jan Hyka 2 ČK, Martin Kolda.
Jednička v bráně: Michal Jón (průměr 1,05), jaro Michal Jón (průměr 1,30).

3. SK Malešov

Góly: Michal Pavlík (20 gólů), jaro Michal Pavlík (8 gólů).
Vítězné góly: Michal Pavlík (5 vítězných branek), jaro Michal Pavlík (3 vítězné branky).
Odehrané minuty: Michal Poklop (2287 minut), jaro Michal Poklop (1170 minut).
ŽK: Michal Poklop (13 ŽK), jaro Michal Poklop (7 ŽK).
ČK: Michal Poklop, Jakub Rak, David Klečák, Petr Joska.
Jednička v bráně: Vlastimil Táborský (průměr 1,37), jaro Vlastimil Táborský (průměr 0,82).

4. Slavoj Vrdy

Góly: Jiří Luňáček (16 gólů), jaro Jiří Luňáček, Patrik Růžička (po 5 brankách).
Vítězné góly: Jiří Luňáček, Patrik Růžička (po 3 vítězných brankách), jaro Patrik Růžička (3 vítězné branky).
Odehrané minuty: Jiří Šolta (2017 minut), jaro Josef Spěvák (1170 minut).
ŽK: Jakub Vocl (6 ŽK), jaro Jakub Šindelář (4 ŽK).
ČK: Jakub Vocl, Zdeněk Cakl.
Jednička v bráně: Martin Šindelář (průměr 1,08), jaro Martin Šindelář (průměr 1,08).

5. Sokol Zbraslavice

Góly: Milan Čálek (23 branek), jaro Milan Čálek (5 branek).
Vítězné góly: Milan Čálek (5 vítězných branek), jaro Milan Čálek (1 vítězná branka).
Odehrané minuty: Pavel Herčík (2331 minut), jaro Čálek, Herčík, M. Černohlávek, Pánek, Semerád (po 1170 minutách).
ŽK: Pavel Herčík (12 ŽK), jaro Pavel Herčík (7 ŽK).
ČK: Milan Čálek, David ŠIndelář.
Jednička v bráně: Petr Křenek (průměr 1,00), jaro David Březina (průměr 2,00).

6. Sparta Kutná Hora B

Góly: Jakub Krupička (10 gólů), jaro Jakub Krupička (7 gólů).
Vítězné góly: Filip Nedvěd, Radek Šesták (po 2 vítězných brankách), jaro Krupička, Černý, F. Nedvěd, Šesták, Tafel (po jednom vítězném gólu).
Odehrané minuty: Filip Nedvěd (2141 minut), jaro Filip Nedvěd (1152 minut).
ŽK: Filip Nedvěd, Ondřej FIlipec (po 4 ŽK), jaro Tomáš Pospíšil (2 ŽK).
ČK: Bez červené karty.
Jednička v bráně: Ondřej Stoupa (průměr 1,24), jaro Ondřej Stoupa (průměr 0,93).

7. Star Tupadly

Góly: Ondřej Císař (18 gólů), jaro Ondřej Císař (8 gólů).
Vítězné góly: Ondřej Císař (4 vítězné branky), jaro Císař, Koudelka, Vojt. Vondra, Hudec (po 1 vítězné brance).
Odehrané minuty: Ondřej Císař (2274 minut), jaro Václav Pipek (1162 minut).
ŽK: Radek Kruml (6 ŽK), jaro Jakub Hájek (3 ŽK).
ČK: Petr Hudec, Jan Ryšán.
Jednička v bráně: Miroslav Potměšil (průměr 1,24), jaro Miroslav Potměšil (průměr 1,52).

8. Kavalier Sázava B

Góly: Jakub Švec (7 gólů), jaro Ondřej Dušek, Luboš Nepraš (po 3 gólech).
Vítězné góly: Jakub Švec (3 vítězné branky), jaro Ondřej Dušek (2 vítězné branky).
Odehrané minuty: Pavel Švehla (2298 minut), jaro Pavel Švehla (1146 minut).
ŽK: Pavel Švehla (8 ŽK), jaro Pavel Švehla, František Skála (po 4 ŽK).
ČK: Pavel Švehla, Jan Štěpánek.
Jednička v bráně: Jan Štěpánek (průměr 2,21), jaro Jan Štěpánek (průměr 2,78).

9. Sokol Chotusice

Góly: Karel Mathes (9 gólů), jaro Marek Netáhlo (4 góly).
Vítězné góly: Marek Netáhlo (3 vítězné branky), jaro Marek Netáhlo (3 vítězné branky).
Odehrané minuty: Rudolf Jiroušek (2250 minut), jaro Martin Hubáček (1144 minut).
ŽK: Michal Procházka (7 ŽK), jaro Marek Netáhlo, Michal Procházka (po 4 ŽK).
ČK: Michal Čmakal, Jan Goliáš.
Jednička v bráně: Martin Výborný (průměr 1,65), jaro Martin Výborný (průměr 1,17).

10. Sokol Malín

Góly: Tomáš Vojtíšek (12 gólů), jaro Josef Kraus (6 gólů).
Vítězné góly: Tomáš Vojtíšek (2 vítězné branky), jaro T. Vojtíšek, L. Kraus, Rathauz, M. Kročák, Dupal (po 1 vítězné brance).
Odehrané minuty: Lukáš Kraus (2261 minut), jaro Jan Husa (1160 minut).
ŽK: Lukáš Kraus (8 ŽK), jaro Lukáš Kraus (5 ŽK).
ČK: Michal Janoušek, David Dastych, Jan Husa.
Jednička v bráně: Igor Staš (průměr 1,58), jaro Igor Staš (průměr 1,58).

11. Sokol Paběnice

Góly: Libor Tichý (7 gólů), jaro Lukáš Votava (3 góly).
Vítězné góly: Martin Blahník (2 vítězné branky), jaro Jar. Vlach, Blahník, Dobrý, Tichý (po 1 vítězné brance).
Odehrané minuty: Michal Blažek (2125 minut), jaro Martin Fuksa (1086
ŽK: Tomáš Lupínek, Lukáš Votava (po 6 ŽK), jaro Jaroslav Vlach (4 ŽK).
ČK: Josef Petrásek.
Jednička v bráně: Vít Černovský (průměr 1,86), jaro Vít Černovský (průměr 1,73).

12. FK U. Janovice B

Góly: Michal Veliký (11 gólů), jaro Tomáš Kopp (4 góly).
Vítězné góly: Veliký, N. Marek, R. Tancer (po 2 vítězných brankách), jaro Nicol Marek (2 vítězné branky).
Odehrané minuty: Ladislav Blecha (2047 minut), jaro Ladislav Blecha, Jaroslav Kmoch (po 1080 minutách).
ŽK: Martin Cypra (5 ŽK), jaro R. Tancer, Blecha, Veliký, Masarovič (po 2 ŽK).
ČK: Martin Svoboda.
Jednička v bráně: Jaroslav Kmoch (průměr 2,51), jaro Jaroslav Kmoch (průměr 2,50).

13. TJ Zbýšov

Góly: Marek Šemík, Pavel Vebr (po 9 gólech), jaro Ivan Babák (4 góly).
Vítězné góly: Pavel Vebr (5 vítězných branek), jaro P. Vebr, Bohatý, Junek (po 1 vítězné brance).
Odehrané minuty: Marek Šemík (2218 minut), jaro Ivan Babák, Ondřej Radil (po 1080 minutách).
ŽK: Vratislav Junek (9 ŽK), jaro Ivan Babák, Václav Radil (po 4 ŽK).
ČK: Pavel Vebr 2, Lukáš Čáp 2, David Hybler.
Jednička v bráně: Ondřej Radil (průměr 2,75), jaro Ondřej Radil (průměr 3,08).

14. Sokol Kaňk

Góly: Lukáš Muras (10 gólů), jaro Lukáš Muras (8 gólů).
Vítězné góly: Mandík, Novotný, Veselý (po 1 vítězné brance), jaro Mandík, Novotný, Veselý (po 1 vítězné brance).
Odehrané minuty: Jaroslav Pospíšil (2250 minut), jaro Jaroslav Pospíšil (1170 minut).
ŽK: Lukáš Koten (13 ŽK), jaro Lukáš Koten (6 ŽK).
ČK: Jakub Výborný 2, Patrik Kubánka, Martin Čech.
Jednička v bráně: Jaroslav Pospíšil (průměr 2,76), jaro Jaroslav Pospíšil (průměr 2,08).