Hráči Green Baru vládnou futsalové lize, vyhráli všech sedm soutěžních utkání!

2. prosinec 2010, 22:58
(aktualizováno: 3. prosinec 2010, 18:07)

Kutná Hora - Zápasy osmého kola Club Deportivo futsalové ligy nepřinesly ve sprotovní hale Bios žádné výraznější překvapení. Všechny tabulkově lepší týmy, včetně dosud stoprocentního Green Baru, uspěly!

Soča Suchdol - STS Chvojkovice Brod 1:2 (0:2)

Poklidné vedení zajistil Traktorce v první půli dvěma přesnými zásahy Franc, avšak Soča tentokrát držela s Chvojkovicemi krok. Vzrušení v hale pak vyvovalo dvě minuty před koncem zápasu Trojanovo snížení, avšak hubený náskok nakonec futsalisté Chvojkovic uhájili.

Branky a asistence: 26. Trojan - 6. Franc (Peroutka), 7. Franc (Böhm). Rozhodčí: Dolejš, bez karet.
Soča Suchdol: Novotný - Kuchař, B. Bříza, Langr, P. Bříza, Hebr, Bohuňovský, Trojan, Gemliczký, Dvořák. STS Chvojkovice Brod: Peroutka - Klíma, Kocourek, Böhm, Dostál, Hurt, Čunderlík, Kubát, Franc.

JumpBoys - Teachers 7:3 (5:3)

Utkání začalo nešťastně pro Hylského z JumpBoys, který si již ve čtvrté minutě srazil po Jelínkově střele míč do vlastní branky - 0:1. Futsalisté JumpBoys ale za další dvě minuty skóre dvěma slepenými góly otočili - 2:1. V 7. min. pak M. Frejlach procpal balón mezi nohami brankáře Čižinského a bylo srovnáno. V 10. min. strhl vedení na stranu JumpBoys Vojtíšek, avšak vzápětí opět vyrovnal pohotovou ranou pod břevno T. Šváb. Hráči Teachers následně polevili, což se jim stalo osudným, když do poločasové pauzy ještě dvakrát inkasovali - 5:3. Duo Schwarz - Vojtíšek úřadovalo i po změně stran a hattricky obou hráčů nakonec určily výsledek 7:3.

Branky a asistence: 5. A. Schwarz, 6. Šourek, 10. Vojtíšek, 12. Vojtíšek (A. Schwarz), 13. A Schwarz (Hylský), 17. A. Schwarz (Vojtíšek), 26. Vojtíšek (Šourek) - 4. vlastní, 7. M. Frejlach, 11. T. Šváb. Rozhodčí: Dolejš, bez karet.
JumpBoys: Čižinský - Husa, Hylský, Šourek, Vrba, A. Schwarz, Vojtíšek. Teachers: Sochůrek - Hejduk, Hvězda, Jelínek, Třískala, T. Šváb, M. Frejlach, J. Holík.

Dřevo Tvrdík - Energit HC 7:2 (3:1)

Energit nastoupil do zápasu hodně oslaben, když celých šestadvacet minut odehrál v nezměněné sestavě. Hráči Dřeva Tvrdík proti nekompletnímu soupeři vedli po jedenácti minutách hry už tři nula. Z koncentrace je nevyvedla ani takzvaná branka naděje, kterou současně s klaksonem oznamujícím konec první půle vsítil Langron. Ve druhém dějství se naplno projevila výhoda početnější lavičky a hráči Dřeva Tvrdík svému soupeři přichystali slušný debakl - 7:2.

Branky a asistence: 5. Kakáček, 10. Herčík (Černohlávek), 11. J. Veselý (Černohlávek), 17. Herčík (Černohlávek), 20. J. Veselý (Herčík), 22. Černohlávek, 24. J. Veselý (Černohlávek) - 13. Langron, 21. Dastych. Rozhodčí: Dolejš. Žluté karty: Kakáček, J. Veselý (oba Dřevo Tvrdík)-
Dřevo Tvrdík: Flégr - M. Veselý, J. Veselý, Černohlávek, Hačka, Herčík, Kakáček, Červinka. Energit HC: Piskač - Mukařovský, Jeřábek, Dastych, Langron.

Kantor&spol. - Green Bar 1:5 (0:2)

Dosud stoprocentní Green Bar dokráčel k dalšímu triumfu především díky hattricku nejlepšího střelce soutěže Petra Váni. Přestože futsalisté Kantor&spol. vykřesali po pěkné spolupráci Vrby s Kantorem jiskřičku naděje, dvougólový náskok již smazat nedokázali. Naopak, Green Bar předvedl v závěru zápasu několik povedených kombinací a po zásluze dokráčel k sedmému vítězsví v soutěži.

Branky a asistence: 7. Váňa, 10. M. Šrámek, 15. M. Šrámek (O. Votava), 22. Váňa (O. Votava), 24. Váňa (Král) - 17. Vrba (Kantor). Rozhodčí: Dolejš, bez karet.
Kantor&spol.: Moc - Kantor, Brožek, Vrba, Říha, Mandík, Poul. Green Bar: Korejtko - Veselý, O. Votava, M. Votava, Váňa, Král, M. Šrámek.