Kutnohorská rezerva ztratila dobře rozehraný zápas, všechny body bral Baník Chvaletice

13. únor 2022, 08:36

Kutná Hora - Futsalisté N.P.C. Kutná Hora B v sobotu sehráli poslední zápas základní části sdruženého okresního přeboru, ve kterém na Klimešce přivítali Baník Chvaletice:

Kutná Hora B - Chvaletice 4:6 (3:1)

Jako první se zapsali do střelecké listiny hosté, ovšem Kutnohorští ještě do přestávky stav otočili na 3:1. Po brance Kohoutka ve druhé půli dokonce vedli už 4:2, ovšem potom doslova vyklidili pole a otěže hry nechali soupeři. Hosté srovnali a po brance Novotného pečetil vítězství Chvaletic bývalý hráč Kutné Hory T. Vojtíšek z pokutového kopu. Baník Chvaletice si vítězstvím zajistil první místo ve skupině A.

Branky: 7., 13. Tugsmandakh, 23. Kohourek, 36. Jeřábek - 4., 29., 46. Mihovský, 38. Vančura, 43. Novotný, 50. T. Vojtíšek. Rozhodčí: Mucha, R. Pařez. Bez karet. K. Hora: L. Dostál - Timko, F. Kalfiřt, Jeřábek, M. Vojtíšek, Franc, Tungsmandakh, Kohoutek. Chvaletice: Skřivánek - A. Dostál, Novotný, T. Vojtíšek, Roubíček, Vančura, Mihovský.