Postup do finále se odkládá, futsalisté zručského Benaga musí opět do Brna

5. květen 2013, 21:02
(aktualizováno: 5. květen 2013, 21:02)

Zruč nad Sázavou - Po páteční výhře na palubovce Tanga Brno 9:3 mohli futsalisté Benaga Zruč nad Sázavou v neděli doma rozhodnout o svém postupu do finále play-off první ligy. Třetí zápas ale ztratili v prodloužení a tak za stavu 2:1 na zápasy musí opět do Brna:

Zruč n. S. - Tango Brno 4:5 pp (2:0)

Po přestávce domácí přišli o dvoubrankové vedení ve 32. min., o dvě minuty později Belej dokonce dostal hosty do vedení. V poslední minutě Rodek srovnal na 3:3 a vynutil tak prodloužení, ve kterém v první pětiminutovce hosté odskočili na 3:5. Ve druhé části prodloužení už Altoumi stihl jen korigovat na 4:5.

Branky: 19. Rodek, 20. Amrani (Drahovský), 40. Rodek (Amrani), 47. Altoumi (Amrani) - 22. Belej (Seidler), 32. Belej, 34. Belej (Seidler), 42. Rick, 45. Seidler (Belej). Rozhodčí: Hofmann, Lasch, Černý. Zruč n. S.: Kudrna, M. Mareš - Rodek, Váňa, Holeček, Lištván, Veselý, Amrani, Brahimi, Drahovský, Adham, A. Simitči. Tango Brno: Kubíček - Chadzidis, Rick, Svoboda, Brůna, Burčík, Kovács, Belej, Záruba, Havel, Seidler, Zrzavý.