Teachers připravili první prohru Restauraci Na Valech

14. leden 2010, 22:59

Kutná Hora - Teprve 11. hrací den Club Deportivo futsalové ligy přinesl první porážku pro tým Restaurace Na Valech, kterou jim přichystali nažhavení Teachers. V prvním utkání Freaks potvrdili pozici lídra skupiny B, naopak Dřevo Tvrdík nevyhrálo pátý zápas v řadě, když do brány nasadilo čtvrtého brankáře. Ve třetím utkání večera si Kantor&spol. pohráli se suchdolskou Sočou a hrací den uzavřel tvrdší souboj Green baru s týmem STS Chvojkovice Brod. Oba týmy totiž druhý poločas dohrávaly s vyčerpaným limitem faulů.

Freaks - Dřevo Tvrdík 6:2 (2:1)

Dřevo Tvrdík drželo naději na bodový zisk až do začátku druhého poločasu, kdy Jiří Špitálník vyrovnal na 2:2. Ovšem více se hrálo na jeho polovině a když se k tomu přidaly hrozivé chyby brankáře a v rozehrávce, zrodil se jednoznačný výsledek. A to si ještě Tomáš Kozel dovolil neproměnit dva pokutové kopy za fauly - v prvním případě mířil do tyče, ve druhém mu střelu vystihl gólman Flégr.
Branky a asistence: 4. M. Šváb (Skokan), 10. Kozel, 14. Hollas (Skokan), 16. Hollas (Skokan), 19. Dastych, 22. Kozel - 2. Radil (J. Špitálník), 14. J. Špitálník. Rozhodčí: Daniel Mucha. ŽK: Dastych (F). Freaks: M. Snížek - D. Dastych, Jan Zelený, Hollas, Kozel, Skokan, M. Šváb. Dřevo Tvrdík: Flégr - Z. Volenec, A. Volenec, J. Špitálník, Kakáček, Radil, Císař, Červinka, M. Veselý.

Teachers - Restaurace Na Valech 4:2 (1:1)

V utkání hraném ve vyšším tempu síly přece jen rychleji docházely Restauraci Na Valech. Ta se sice ujala vedení, ovšem vyrovnání vymyslel Třískala geniální přihrávkou pro Jelínka. Druhý poločas se už odehrával v režii "učitelů", první porážku Restaurace Na Valech v soutěži v poslední minutě zmírňoval Jakub Spáčil. "Jednou to přijít muselo," komentoval po zápase prohru svého týmu Jan Ďoubal.
Branky a asistence: 12. Jelínek (Třískala), 16. J. Holík (P. Holík), 17. Blahník (Auer), 20. Auer - 2. Jak. Spáčil, 26. Jak. Spáčil (J. Růžička). Rozhodčí: Daniel Mucha. Bez karet. Teachers: Potměšil - Jelínek, J. Holík, Blahník, Třískala, Auer, P. Holík. Restaurace Na Valech: Malina - Ďoubal, Jak. Spáčil, Sýs, J. Růžička, Vokoun, Vlach.

Kantor&spol. - Soča Suchdol 6:1 (2:0)

Suchdolská Soča se do zápasu dostala kontaktním gólem po přestávce, ovšem to bylo z její strany vše. Více příležitostí si vypracoval soupeř, Michal Blažek nádhernou ranou málem "přerazil" břevno, ovšem smolařem zápasu byl Jakub Vančura. Ten nejprve pálil do tyče, pak snad z metru minul bránu Novotného a za chvíli mu ještě do další střely vběhl obránce. Střetnutí hráči v černém definitivně zlomili až v závěru po pěkných kombinačních akcích.
Branky a asistence: 3. P. Kantor (J. Moc), 8. Blažek, 20. Blažek (Vrba), 20. P. Kantor (Železný), 24. Vrba (Blažek), 26. Vrba - 15. Pavlík (Langr). Rozhodčí: Daniel Mucha. Bez karet. Kantor&spol.: M. Moc - J. Moc, M. Růžička, P. Kantor, Vrba, R. Poul, Blažek, J. Vančura, Železný. Soča Suchdol: M. Novotný - Kopáček, Dušínský, Langr, D. Kuchař, P. Bříza, Bohuňovský, A. Schwarz, Pavlík.

Green bar - STS Chvojkovice Brod 5:1 (3:0)

Souboj nejproduktivnějšího týmu s nejlepší obranou vyzněl pro Green bar. Tomu po pěti minutách pomohl gólman Peroutka, který při snaze rozehrát odevzdal míč přímo J. Šrámkovi. Nejlepší gólman soutěže pak sice vytasil některé skvělé zákroky, jenže pak ho překonal vlastním gólem Jirásek. Traktorka se sice chtěla pokusit o zvrat v zápase, ale Čunderlík z pokutového kopu za fauly pálil vedle a při závěrečném power play rozhodl do opuštěné brány J. Šrámek.
Branky a asistence: 5. J. Šrámek, 9. M. Král, 13. Petr Váňa (J. Šrámek), 16. Petr Váňa (M. Král), 26. J. Šrámek - 15. Kocourek (Čunderlík). Rozhodčí: Daniel Mucha. Bez karet. Green bar: T. Výborný - Hudec, Šafránek, M. Votava, M. Šrámek, Hrbek, J. Šrámek, Petr Váňa, M. Král. STS Chvojkovice Brod: Peroutka - Z. Hurt, Kocourek, J. Dostál, Böhm, Jirásek, B. Franc, Čunderlík.

Další program

12. hrací den, čtvrtek 21. ledna: STS Chvojkovice Brod - Soča Suchdol (od 19.30 hodin), VS35,- - Restaurace Na Valech (od 20 hodin), Teachers - Freaks (od 20.30 hodin), Veteráni - Night club Palma (od 21 hodin).
Všechna utkání se hrají ve sportovní hale Bios v Puškinské ulici.