Tým VS35,- promarnil slibně rozehranou premiéru!

22. říjen 2009, 23:47

Kutná Hora - Ve sportovní hale Bios v Puškinské ulici ve čtvrtek začala prvními čtyřmi zápasy Club deportivo futsalová liga 2009 - 2010, která navazuje na předchozích více jak deset ročníků této soutěže. Hlavní poznatek z prvního hracího dne? Valná většina týmů omladila hráčský kádr.

NC Palma - Teachers 9:2 (6:1)

Třískala z týmu Teachers sice ve 3. min. dokázal odpovědět na branku Lva, ovšem pod kontrolou měli zápas futsalisté Night clubu Palma, kteří začali sbírat body do individuálních žebříčků.
Branky a asistence: 2. Lev (Zelený), 4. Malý (Zelený), 7. Mar. Hubáček (Pátek), 7. Lev (Pátek), 10. Malý (Lev), 13. Malý (Zelený), 19. Pospíšil (Zelený), 21. Pospíšil (Pátek), 22. Lev - 3. Třískala (Potměšil), 24. pok. kop Třískala. Rozhodčí: Daniel Mucha. ŽK: Pátek (Palma). NC Palma: Mil. Hubáček - Mar. Hubáček, Pátek, Malý, Pospíšil, Zelený, Lev. Teachers: Pav. Váňa - Třískala, Valtr, Potměšil, T. Šváb, P. Vebr.

VS35,- - Green bar 4:5 (3:1)

Mužstvo VS35,- začalo výborně, když Lebedovi stačilo 24 vteřin, aby z úhlu poslal balón dělovkou za záda gólmana Výborného. Green bar své šance dlouho zahazoval a když v 15. min. Černý zvyšoval na 4:1, zdálo se být o výsledku rozhodnuto. Hráči v červeném se ale zřejmě nechali ukolébat a posílenému Green baru stačily dvě minuty, aby náskok soupeře úplně vymazal. O definitivní obrat v zápase se postaral Petr Váňa proměněnou penaltou za akumulované fauly.
Branky a asistence: 1. Lebeda (Černý), 10. Thieme, 12. J. Kratochvíl, 15. Thieme (Jakoubek) - 8. Petr Váňa (O. Votava), 20. Hudec (Petr Váňa), 21. Petr Váňa (Hudec), 22. Šafránek (M. Votava), 26. pok. kop Petr Váňa. Rozhodčí: Daniel Mucha. ŽK: Výborný (Green). VS35,-: Manus - Lebeda, Černý, Jakoubek, Trnka, J. Kratochvíl, Thieme, M. Kratochvíl. Green bar: Výborný - M. Votava, Mrázek, Šafránek, O. Votava, M. Šrámek, Hrbek, Hudec, Petr Váňa.

Dřevo Tvrdík - Veteráni 3:1 (1:1)

Loňský finalista na Veterány vyrukoval i s Jiřím Špitálníkem. "Letošní cíl? Minimálně zopakovat loňské umístění," nechal se slyšet majitel sponzorské firmy Pavel Tvrdík. Vítězství jeho celku se ale nerodilo lehce, teprve dvě minuty před koncem se prosadil Jiří Špitálník, který vzápětí připravil třetí branku pro Antonína Volence.
Branky a asistence: 11. Radil (Černohlávek), 25. J. Špitálník, 26. A. Volenec (J. Špitálník) - 7. T. Pospíšil (Hetfleisch). Rozhodčí: Daniel Mucha, bez karet. Dřevo Tvrdík: Haták - Z. Volenec, A. Volenec, J. Špitálník, Černohlávek, Radil, Červinka, M. Veselý. Veteráni: Ledvina - Kapek, Hetfleisch, Pařízek, M. Procházka, T. Pospíšil, F. Kopecký, Janoušek, R. Procházka, Andrašík.

Kantor & spol. - Restaurace Na Valech 0:3 (0:0)

Mužstvo Kantora & spol. můžou mrzet zahozené šance. V 10. min. Blažek s Kantorem postupovali sami na gólmana Malinu, kterého sice vyšachovali, ale nakonec byla ze stoprocentní šance jen tyč! Ve druhé půli už góly začaly padat, ale na druhé straně: Kosík prostřelil Malinu po rohovém kopu, ve 21. min. Sýs uklidil míč k tyči a v poslední minutě stejný hráč z brejku upravil na konečných 0:3.
Branky a asistence: 19. Kosík (Sýs), 21. Sýs (J. Růžička), 26. Sýs (J. Růžička). Rozhodčí: Daniel Mucha, bez karet. Kantor & spol.: Vácha - Blažek, Kantor, J. Moc, M. Růžička, J. Růžička. Restaurace Na Valech: Malina - Ďoubal, J. Růžička, Vlach, Kosík, R. Vokoun, Sýs.

Další program

2. hrací den, čtvrtek 29. října: Soča Suchdol - Freaks (od 19.30 hodin), Veteráni - Kantor & spol. (od 20 hod.), Green bar - Teachers (od 20.30 hod.), STS Chvojkovice Brod - NC Palma (od 21 hod.).
Všechna utkání CD futsalové ligy se hrají ve sportovní hale Bios v Puškinské ulici v Kutné Hoře.