Bandi s Procházkou dali většinu branek!

25. květen 2010, 08:45

Mladá Boleslav - Třetí turnaj házenkářského oblastního přeboru minižáků a přípravek 4+1 se uskutečnil v neděli ve sportovní hale AŠ Mladá Boleslav.

V jednotlivých kategoriích startovalo opět po šesti týmech – z Bělé p. B., Kutné Hory, Mělníka, Mladé Boleslavi a Úval (po dvou), týmy ze Zruče n. S. se tentokrát nezúčastnily. Hrálo se systémem 4+1, každý s každým 2x10 minut.

Svou výbornou jarní formu opět potvrdil tým minižáků Sparty Kutná Hora, který i ve třetím jarním turnaji dokázal zvítězit. Tentokrát pět utkání – pět vítězství a průběžné 1.místo v tabulce soutěže. Největšími oporami byli opět brankář Kotěšovec a v poli Bandi s Procházkou, kteří nastříleli valnou většinu branek!

Týmu přípravky se tentokrát dařilo méně, z 5 utkání 1x zvítězil 1x remizoval a 3x odešel poražen a v tomto turnaji obsadil celkové 5.místo. V průběžné tabulce soutěže je nadále na výborném 2.místě za jasně vedoucí Jiskrou Zruč n. S.

6. HC WENDY Mělník 5 - 0 – 0 – 5 1 0 : 9 4 0

Sestava a branky minižáků Sparty v turnaji celkem: Kotěšovec 3 - Bandi 38, Procházka 33, Horák 4, Horáková 4, Ginter a Matoušek. Trenér Josef Salák.

6. HC WENDY Mělník 5 - 0 – 0 – 5 11 : 76 0

Sestava a branky přípravky Sparty v turnaji celkem: Men 12, Krátký 9, Flachs J. 4, Flachs T. 4, Pavlík 2, Fojta 1 a Šnajdrová. Trenér: Salák Alois ml.

Čtvrtý jarní turnaj v této věkové kategorii se koná v sobotu 29. května na venkovním hřišti házené v Tyršově ulici na Žižkově v Kutné Hoře.

Opět se zde představí po 6 týmech v každé kategorii – minižáků a přípravek. Bude se hrát na 2 hřištích – hrací čas 2x10 minut. Maraton 30 zápasů začíná v 8,30 hodin a předpokládaný konec bude okolo 15,30 hodin.