Mocný finiš jim k bodům nepomohl

7. září 2009, 07:25

Zruč nad Sázavou - Pro družstvo mužů házenkářského oddílu TJ Jiskra Zruč nad Sázavou v sobotu nová sezóna. Na svém hřišti přivítalo soupeře z Prahy Chodova. Tento celek patřil v minulé sezónně k nejlepším celkům Společné regionální ligy.

Zruč n. S. - Chodov B 14:16 (6:9)

Domácí do utkání vstoupili velmi rozpačitě a špatnou obranou dovolili soupeři získat náskok pěti branek. Teprve v závěru poločasu zabrali a dokázali snížit na rozdíl tří branek.

Po strkanici v závěru poločasu Zručští začínali hrát druhý poločas se čtyřmi hráči, soupeř byl oslaben pouze o jednoho, který dostal červenou kartu. V průběhu druhého dějství začali pomalu náskok soupeře stahovat až do 55. minuty, kdy Jiskra vyrovnala a měla další šance na to jít do vedení. "Bohužel se nám to nepovedlo, soupeř v závěrečné minutě vstřelil dva góly a vyhrál 16:14," hlesl zručský trenér Petr Felis a dodal: "Naše družstvo můžu mrzet neproměnění několik vyložených šancí. Za zmínku stojí vynikající výkony obou brankářů. Závěrečné skóre napovídá, že obrany obou celků dominovaly nad útokem."

Sestava a branky Jiskry: Vodrážka, P. Felis - Dolejší 5, M. Felis 2, Hejl 2, P. Kaplan 2, Příhoda 1, Vrzáček 1, Netolický 1, Vávra, Kuchyňka, J. Kaplan, D. Korel, Quirsfeld.