Zopakují ve Vršovicích podzimní výsledek?

13. květen 2010, 18:53

Kutná Hora - Házenkáři Sparty Kutná Hora pojedou v neděli do na venkovní hřiště Lokomotivy Vršovice k utkání 15. kola Společné regionální ligy.

Lokomotiva Vršovice si vede v roli nováčka soutěže velmi dobře, je momentálně v tabulce SRL po 14. odehraném kole na 4. místě se ziskem 12 bodů (bilance: 11 - 5 – 2 – 4, skóre: 261:269).

V jarní části "Lokotka" postupně – doma porazila Žel. Brod 21:14, prohrála v Úvalech 21:24, doma nedohrála s Chodovem B (za stavu 2:6 přerušeno pro nepřízeň počasí) a před týdnem vyhrála ve Zruči 27:24.

Sparta je v tabulce o místo zpět - na 5. místě má na svém kontě 10 bodů (bilance: 11 - 5 – 0 – 6, skóre: 266:256) a za loňskými výkony i výsledky dost "pokulhává"!

Na jaře odehrála 4 utkání - prohrála v Libčicích 22:28 a v Úvalech 23:27 (podzimní dohrávka) a doma porazila Železný Brod 30:23 a Úvaly 27:20.

V podzimním domácím utkání 1. kola SRL Sparta porazila Lokomotivu Vršovice porazila poměrně vysoko 31:21, když rozhodující náskok získala již do poločasu – 19:7. V tom druhém se hosté hodně zlepšili a byli domácím více než vyrovnaným soupeřem. Z tohoto utkání si připomeňme sestavy a střelce branek – K. Hora: Červenka, Malý - Kůrka 7, Hájek 5, Šalátek 5, Hovorka 3, Hrčka 3, Polívka ml. 3, Morysek 2, Šnajdr 2, Šimůnek 1, Salák A. a Salák J. Loko Vršovice: Berounský, Kruncl - Ševčík 5, Navrátil 4, Mrlík 3, Stibořík 3, Vaněk 3, Janál 1, Jelínek 1, Vachovec 1 a Hrbek.

V zimní přestávce se oba nedělní soupeři utkali v přípravném turnaji ve Zruči nad Sázavou, v utkání 1x 30 minut zvítězila Sparta 20:13.

Popřejme hráčům Sparty v nedělním utkání 15. kola SRL dobrou formu a hodně úspěchů.

Zápas Lokomotiva Vršovice – Sparta Kutná Hora se bude hrát v neděli 16. května 2010 od 17 hodin na venkovním hřišti Loko Vršovice za řízení pražské dvojice Melka – Špaček.