Hokejisté Kutné Hory v Břeclavi nepořídili, přivezli si šest branek

15. leden 2012, 10:18
(aktualizováno: 15. leden 2012, 10:18)

Břeclav - Hokejisté TJ Sršni Kutná Hora byli v sobotu večer hosty HC Lvi Břeclav. V utkání 35. kole II. ligy ale nezískali žádný bod, prohráli 6:1.

Břeclav - Kutná Hora 6:1 (1:0, 2:1, 4:0)

V závěru druhé třetiny hosté vykřesali naději, když se kontaktním gólem dostali Břeclavi "na dostřel", ovšem hrubě jim nevyšla poslední paasáž utkání, která rozhodla o přesvědčivé výhře domácích Lvů.

Branky a asistence: 24. Beneš (Popolanský), 26. Beneš (Popolanský, O. Bartoš), 43. Popolanský, 52. Zháňal (Barus), 53. Lechner (Lysoň), 58. Lysoň. Rozhodčí: Volf - Brabec, Pospíšil.